سیستم ضدتقلب جدید وارزون با نام Ricochet معرفی شد

بالاخره از شر چیترها خلاص می‌شویم؟

سیستم ضدتقلب جدید وارزون با نام Ricochet معرفی شد

روز گذشته به شما گفتیم که اکتیویژن قصد معرفی سیستم آنتی چیت جدید وارزون را دارد و اکنون ما شما را با سیستم ضدتقلب Ricochet آشنا می‌کنیم.

وارزون از همان ابتدا با تعداد زیاد چیترها و متقلبین مشکل داشته، اما در چند ماه گذشته اوضاع بسیار بدتر شده است. این موضوع در نهایت باعث شد که اکتیویژن به سراغ یک سیستم ضد تقلب جدید برود. سیستم Ricochet همزمان با انتشار Call of Duty: Vanguard و نقشه Pacific برای وارزون، اعمال خواهد شد.

این سیستم از از یک درایور سطح هسته‌ای (کِرنِل) روی پی‌سی استفاده می‌کند و برنامه‌های کاربردی را برای کسانی که ظاهرا سعی در دستکاری نرم افزاری دارند، نظارت می‌کند تا متقلبین را شناسایی کند. این درایور فقط هنگام بازی کردن واروزن روشن می‌شود و همیشه روشن نخواهد بود. با این وجود پس از پیاده‌سازی سیستم جدید، تجربه وارزون بدون Ricochet ممکن نیست. سیستم ریکوشه تنها روی پی‌سی کار خواهد کرد ولی به تجربه کنسول‌ داران هنگام کراس پلی با پی‌سی نیز کمک می‌کند.

وارزون

با اعمال ریکوشه باید منتظر موج جدیدی از مسدود سازی اکانت متقلبین باشیم. اکتیویژن ادعا می‌کند که از لانچ وارزون تاکنون اکانت بیش از ۵۰۰ هزار بازیکن متقلب را مسدود کرده است. خبر خوب برای بازیکنان این است که اکانت‌ بازیکنان مسدود شده اجازه دسترسی به Call of Duty: Vanguard را نیز نخواهند داشت. 

استودیو ریون سافتور در حال حاضر روی نقشه جدید وارزون کار می‌کند که در جزیره‌ای در اقیانوس آرام جریان دارد. نقشه جدید بازی نسبت به Verdansk بسیار متفاوت بوده و به خاطر محیط استوایی آن باید بیشتر انتظار درگیری در جنگل‌های بزرگ را داشته باشید. توسعه نقشه جدید  Call of Duty Warzone با استفاده از موتور بازی‌سازی Call of Duty: Vanguard صورت گرفته است. از این رو باید انتظار داشت که ادغام وارزون و Vanguard به آسانی و راحتی صورت گیرد. 

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون روی پی‌سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید