شایعه: بازی GTA 6 به زودی معرفی خواهد شد

آیا سال ۲۰۲۱ با یک خبر خوش تمام خواهد شد؟

شایعه: بازی GTA 6 به زودی معرفی خواهد شد

در چند ماه گذشته اخبار بسیار زیادی در مورد بازی GTA 6 وجود داشته و حالا شایعه‌ای به انتشار اولین تریلر آن در آینده نزدیک اشاره دارد.

هشت سال از انتشار بازی Grand Theft Auto 5 گذشته و راکستار به‌زودی این بازی را برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس نیز به بازار عرضه خواهد کرد. اکنون فردی با اکانت ThatsSoBold در اینستاگرام به این اشاره کرده که راکستار قصد دارد طی چند ماه آینده از بازی GTA 6 رونمایی کند.

نکته مهم این است که ThatsSoBold سابقه خاصی در لو دادن اخبار ندارد و به هیچ وجه یک منبع معتبر محسوب نمی‌شود. طبق معمول راکستار نیز به این شایعات واکنش نشان نمی‌دهد و هیچ راهی برای اطمینان از آن وجود ندارد. ThatsSoBold به این اشاره کرده که بازی GTA 6 در میامی جریان داشته و شامل تمساح و طوفان‌های بزرگ می‌شود. نقشه بازی نیز سه برابر Grand Theft Auto 5 بوده و با گذشت زمان تغییر می‌کند. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، راکستار در ماه‌ها نوامبر یا دسامبر سال جاری، GTA 6 را به طرفداران معرفی خواهد کرد.

بازی GTA 6

Grand Theft Auto یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای تاریخ صنعت ویدئو گیم محسوب می‌شود که با فروش ۱۵۰ میلیون نسخه‌ای GTA V در هشت سال گذشته، فروش کلی آن به ۳۵۰ میلیون نسخه رسیده است. شایعات مختلفی درباره GTA 6 وجود دارد، از نقشه‌ای که با گذر زمان تغییر خواهد کرد گرفته تا از جریان داشتن بازی در چندین بازه زمانی مختلف. در انتها باید به شایعات ساخت ریمستر سه‌گانه GTA نیز اشاره کنیم و به نظر می‌رسد که راکستار واقعا مشغول توسعه نسخه ریمستر Vice City، San Andreas و GTA 3 است.

GTA V جایی در مارس ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود و بازیکنان می‌توانند GTA Online را نیز به صورت جداگانه خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید