شش فصل و ۱۴ فیلم جدید از سریال South Park ساخته می‌شود اولین فیلم جدید تا اواخر سال پخش می‌شود

سریال South Park

تری پارکر و مت استون سازندگان سریال South Park قرارداد جدیدی را با ViacomCBS به امضا رساندند که طی آن فصل‌های جدید و چندین فیلم دیگر از این پروژه ساخته خواهد شد.

قرارداد جدید پارکر و استون به ارزش ۹۰۰ میلیون دلار تا سال ۲۰۲۷ ادامه پیدا می‌کند و به موجب آن شش فصل دیگر از سریال South Park توسط شبکه Comedy Central پخش می‌شود. Viacom در سال ۲۰۱۹ با ثبت یک توافقنامه چند ساله با شبکه HBO Max مجوز پخش این سریال را برای وارنر مدیا نیز صادر کرد. اما با وجود قرارداد عظیم جدید، به احتمال زیاد ViacomCBS سعی می‌کند حقوق سریال را به دست آورد و در نهایت آن را به پارامونت پلاس بیاورد.

سریال South Park

همچنین طی این قرارداد، فیلم‌های جدیدی بر اساس سریال South Park برای پارامونت پلاس ساخته خواهد شد. طی توضیحات عنوان شده، پارکر و استون موظف هستند تا ۱۴ فیلم دیگر از روی سریال خود بسازند که یکی از آن‌ها قرار است اواخر امسال اکران شود. گفته می‌شود که این فیلم‌ها به جای تمرکز روی شخصیت‌های اصلی سریال، در دنیای پارک جنوبی اتفاق می‌افتد و برخی مواقع روی شخصیت‌ها و داستان‌های جدیدی تمرکز دارد.

علاوه بر این، تاکنون دو بازی تحت عنوان‌های South Park: The Stick of Truth و South Park: The Fractured but Whole بر اساس این سریال ساخته شده که مورد توجه منتقدان قرار گرفته است. در این قرارداد جدید عنوان شده است که بازی جدیدی نیز بر اساس South Park ساخته خواهد شد. دو بازی قبلی توسط یوبیسافت منتشر شده بود و اکنون مشخص نیست که این شرکت در بازی جدید این مجموعه نیز نقش خواهد داشت یا خیر.

دومین فیلم سینمایی South Park قرار است اواخر امسال اکران شود، اما جزئیات مربوط به فصل بیست و چهارم سریال آن هنوز مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید