عکس جدید فیلم Flash به بازگشت بتمن اشاره دارد

مولتی ورس در دی‌سی؟

عکس جدید فیلم Flash به بازگشت بتمن اشاره دارد

اندی موسکیتی (Andy Muschietti) یک عکس جدید از فیلم فلش (The Flash) که در آبان ماه سال ۲۰۲۲ پخش می‌شود، منتشر کرد.

یک عکس تبلیغاتی جدید برای فیلم جدید دی‌سی یعنی The Flash توسط کارگردان آن منتشر شد. ازرا میلر (Ezra Miller) بازیگر نقش بری آلن در این فیلم خواهد بود. این فیلم برای عرضه در ۱۳ آبان سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

این عکس ادامه‌ای بر مجموعه لوگوهایی است که این کارگردان در صفحه اینستاگرام خود در روزهای اخیر منتشر می‌کرده. درحالی که لوگوهای قبلی، یا لوگوی بتمن و یا لوگوی فلش بودند. ولی در این لوگوی جدید، ما یک لوگوی بتمن را میبینیم که به رنگ قرمز درآمده و سپس با رنگ زرد، صاعقه فلش بر روی آن کشیده شده است.

فیلم فلش
عکس منتشر شده توسط کارگردان فیلم فلش

بتمن نقش بزرگی را در این فیلم ایفا خواهد کرد و ما قرار است دو نسخه از او را در این فیلم بر اساس کمیک‌های دی‌سی مشاهده کنیم. بن افلک (جدیدترین بتمن)، به مایکل کیتون که در فیلم‌های قدیمی نقش تیم برتون را بازی کرده ملحق می‌شود. داستان فیلم از روی داستان اوریجینال فلش در کمیک‌ها اقتباس می‌شود. در این داستان‌ها، فلش وارد یک بعد موازی می‌شود.

این فیلم همچنین ستارگانی چون ساشا کال (Sasha Calle) در نقش سوپرگرل، کیرسی کلمونز (Kiersey Clemons) در نقش آیریس وست، ماریبل وردو (Maribel Verdu) در نقش نورا آلن و ران لیوینگ‌استون (Ron Livingston) در نقش نقش هنری آلن را در خود دارد.

تولید این فیلم زمان بسیاری برد. این فیلم چندسال در مرحله تولید قرار داشت و چندین تعویض کارگردان به خود دید. کارگردانانی همچون: سث گراهام اسمیت ( Seth Grahame-Smith)، ریک فامویوا (Rick Famuyiwa)، جان فرانسیس دیلی (John Francis Daley) و جاناتان گلداستین (Jonathan Goldstein).

اخیرا در یک مصاحبه با Collider، کیتون درباره پس بازگشتن به این نقش پس از چندین سال سخن گفت:

اگر بخواهم بدون لو دادن اطلاعات خاصی درباره‌اش توضیح دهم، باید بگویم که اوایل فیلم خارق العاده است. وقتی قدری قدم زدیم و درباره زاویه دوربین‌ها و بعضی تصاویر صحبت کردیم، من گفتم: این واقعا پروژه بزرگی است. خیلی خوب است. البته نه فقط برای من. منظور من این است که تصاویر این فیلم واقعا عالی است و تا حدی یادآور تیم برتون است.

دیدگاهتان را بنویسید