فردی توانسته هر ۱۲ بازی Assassin’s Creed را بدون آسیب دیدن به پایان برساند

آن هم روی بالاترین درجه سختی

فردی توانسته هر ۱۲ بازی Assassin’s Creed را بدون آسیب دیدن به پایان برساند

یک استریمر که متمرکز روی سری بازی Assassin’s Creed است، توانسته تمامی نسخه‌های اصلی آن را روی بالاترین درجه سختی بدون آسیب دیدن به اتمام برساند.

هایته بهادری (Hayete Bahadori) استریمری است که روی اتمام بازی‌ها بدون آسیب دیدن تمرکز دارد. او اکنون توانسته هر ۱۲ بازی اصلی Assassin’s Creed را روی سخت‌ترین درجه و بدون آسیب دیدن به اتمام برساند. در واقع بیکاری و علافی و عیاشی و حماقت باعث شد که بهادری به فکر استریم بازی‌ها روی بالاترین درجه سختی بیفتد. این تولیدکننده محتوا قوانینی را نیز برای خود در نظر گرفته بود. 

نوار سلامتی نباید زیر ۱۰۰٪ بیاید و پس از پخش تیتراژ پایانی یک بازی تمام می‌شود. از نسخه Brotherhood تا Syndicate او باید بازی‌ها را ۱۰۰٪ تکمیل می‌کرد و تمام ماموریت‌ها را به اتمام می‌رساند. از نسخه Origins به بعد که درجه سختی‌های متفاوت به سری اضافه شد، او باید روی سخت‌ترین حالت ممکن بازی‌ها را به تمام می‌کرد. بهادری همچنین اجازه استفاده از گلیچ را برای رد کردن بخشی از بازی‌ها نداشت. اگر او در انجام هر کدام از این کارها با شکست مواجه می‌شد، مجبور بود بازی را از اول آغاز کند.

بازی Assassin’s Creed

بهادری برای تمام کردن بازی‌ها برنامه خاصی داشت. او یک بار بازی‌ها را تمام و مناطق سخت آن‌ها را مشخص می‌کرد. سپس برای بار دوم برای کاهش ریسک استراتژی‌های مختلفی را امتحان می‌کرد. او با وجود اینکه قصد ثبت یک رکورد اسپیدران را نداشت، ولی از تکنیک‌های این گروه استفاده می‌کرد. به طور میانگین تمام کردن هر بازی‌ ۱۰۰ ساعت طول می‌کشید و او بیش از ۱۰۰۰ بار شکست خورده بود.

در این میان او برای اتمام Assassin’s Creed Valhalla به ۸۰۰ ساعت زمان نیاز داشت و این عدد برای Black Flag به ۲۵۰ ساعت رسید. او کار روی این رکورد را از پاییز سال ۲۰۲۱ با نسخه اول Assassin’s Creed آغاز کرد. با این وجود برای جلوگیری از خستگی و ایجاد تعادل بین شغل مهندسی خود، تمام کردن همه بازی‌ها بیشتر طول کشید. 

دیدگاهتان را بنویسید