فروش Mass Effect Legendary Edition ورای انتظارات بوده است-آیا مس افکت می‌تواند به عصر طلایی خود بازگردد؟

Mass Effect Legendary Edition

به نظر می‌رسد بازی Mass Effect Legendary Edition خیلی بهتر از آنچه الکترونیک آرتز پیش‌بینی کرده بود، عمل کرده است. این شرکت آمار و ارقام دقیقی از فروش بازی به اشتراک نگذاشت اما آن را ورای انتظارات خواند.

Legendary Edition نسخه ریمستر سه‌گانه فراموش‌نشدنی مس افکت است که شاهد بهبودهای گرافیکی و فنی بسیاری بوده. پس از عملکرد فاجعه‌بار Mass Effect Andromeda و شکست‌های متعدد بایوور، هواداران قدیمی این فرانچایز بزرگ امید چندانی به آینده ندارند. با این حال، تجربه دوباره سه‌گانه اصلی آن هم به شکل بهبود یافته می‌تواند خاطرات خوب زیادی را برای همه زنده کند.

الکترونیک آرتز در جلسه مالی اخیر خود اعلام کرد Legendary‌ Edition «اشتیاق هواداران در سرتاسر دنیا را دوباره زنده کرده و عملکرد بازی در بخش فروش فراتر از انتظارات شرکت بوده است». مدیرعامل EA همچنین اضافه کرد آن‌ها قصد دارند تمرکز بیشتری روی این فرانچایز و Star Wars Jedi: Fallen Order داشته باشند.

از سوی دیگر Mass Effect 4 مدت‌ها است که خبر جدیدی دریافت نکرده اما با توجه به صحبت‌های تازه اندرو ویلسون، بعید نیست به‌زودی اطلاعات تازه‌ای از آن بشنویم. این بازی ظاهرا دنباله مستقیمی بر نسخه سوم و Andromeda خواهد بود.

بازی Mass Effect Legendary Edition هم‌اکنون برای پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید