فصل نهم بازی Call of Duty Mobile معرفی شد

کراس‌آوور با سری فیلم‌های اره و بازگشت Undead Siege

فصل نهم بازی Call of Duty Mobile معرفی شد

اکتیویژن از فصل نهم بازی Call of Duty Mobile با نام «کابوس» (Nightmare) رونمایی کرده و خود را آماده رویداد هالووین می‌کند.

فصل جدید این بازیِ انحصاری سیستم عامل‌های اندروید و iOS از ۲۱ اکتبر (29 مهر) آغاز می‌شود و در آن شاهد بازگشت Undead Siege خواهیم بود. فصل نهم با آغاز به کار دراپ زون و رویدادی با تم Trick or Treat همراه است. نکته مهم دیگر درباره «کابوس»، آیتم‌های مربوط به سری فیلم‌های اره است.

در Undead Siege شاهد اسپاون پویا و داینامیک زامبی‌ها در هر دو مد کژوال و هارد هستیم. نکته مهم دیگر این است که در مد کژوال تنوع زامبی‌ها بیشتر خواهد بود. همچنین نقشه the Hovec Sawmill از Modern Warfare نیز به بازی Call of Duty Mobile اضافه می‌شود. به خاطر هالووین نقشه Halloween Standoff نیز به بازی بازخواهد گشت.

تصویری از فصل نهم بازی Call of Duty Mobile

دو سلاح جدید فصل باید برای بازیکنان آشنا باشد، چون قرار است Thumper و the Swordfish به بازی Call of Duty Mobile اضافه شوند. The Thumper یک نارنجک انداز است که تاکنون در چندین نسخه مختلف از این فرانچایز از آن استفاده شده است. بازیکنان Call of Duty: Black Ops 4 نیز با اسلحه the Swordfish هستند که یک رایفل تاکتیکی با شلیک‌هایی چهار گلوله‌ای بود.

مثل همیشه باید انتظار تغییرات قابل توجهی در بتل پس CoD: Mobile را داشته باشید. سلاح‌های این بتل پس شامل TAK-5 و the Thumper یا Swordfish می‌شود. همچنین بدون شک بتل پس این فصل پر از آیتم‌های مرتبط با هالووین خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این زمینه وجود ندارد و باید منتظر آغاز فصل بمانیم.

بازی Call of Duty Mobile تنها روی سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید