فصل ۹ سریال دکستر بیشتر روی خانواده او تمرکز دارد

تغییرات شخصیتی یک قاتل سریالی پس از انزوا

فصل ۹ سریال دکستر بیشتر روی خانواده او تمرکز دارد

به نظر می‌رسد فصل ۹ سریال دکستر با عنوان Dexter: New Blood بیشتر روی دکستر مورگان و خانواده او متمرکز خواهد شد تا آنتاگونیست اصلی داستان که تاکنون دیده بودیم.

Dexter: New Blood و فصل آخر سریال بیشتر روی خانواده دکستر مورگان تمرکز خواهد داشت. در ده قسمت جدید سریال دکستر شامل بازگشت مایکل سی. هال به عنوان شخصیت محبوب هستیم و کلاید فیلیپس شورانر چهار فصل ابتدایی سریال نیز در فصل جدید حضور خواهد داشت. همچنین در این فصل جدید شاهد چهره‌های تازه‌ای مانند کلنسی براون در نقش ویلن اصلی و کورت کالدول شهردار غیر رسمی Iron Lake در شمال نیویورک (محل زندگی دکستر) خواهیم بود.

سریال دکستر

«اسکات رینولدز» تهیه‌کننده سریال در مصاحبه خود با ورایتی گفته است که Dexter: New Blood فرمت متفاوتی خواهد داشت و به جای جنایتکارانی که دکستر شکار می‌کند، روی خانواده مورگان تمرکز خواهد کرد. با توجه به اینکه داستان فصل جدید سریال تقریبا یک دهه پس از وقایع فصل هشتم اتفاق می‌افتد، اتفاقات زیادی برای دکستر افتاده است و شخصیت او دچار تغییراتی شده.

مجموعه اصلی روی تکامل زندگی دکتر و نحوه تبدیل شدن او به یک قاتل سریال را شرح می‌دهد و بیشتر روی اتفاقات او و سایر قاتل‌ها متمرکز شده است. در اکثر فصل‌های سریال با یک آنتاگونیست دیگر آشنا می‌شویم و دکستر تا انتهای فصل در حال نزدیک شدن و از بین بردن او در میامی است.

طبق تیزرهایی که تاکنون از فصل ۹ سریال دکستر پخش شده به نظر می‌رسد قسمت‌های جدید بسیار متفاوت از سری اصلی خواهند بود و دکستر مورگان نسبت به فصل‌های قبل در مکان دیگری زندگی جدیدی را آغاز کرده است. با این وجود به نظر می‌رسد سریال همچنان شیوه داستان پردازی سابق خود را حفظ می‌کند زیرا «جنیفر کارپنتر» یک بار دیگر نقش دبرا مورگان، خواهر دکستر را ایفا خواهد کرد و به نظر می‌رسد او هم مانند پدرش هری، به عنوان یک روح در سریال حضور دارد.

سریال دکستر

دکستر همچنین اکنون سبک زندگی بسیار متفاوتی دارد و تحت نام دیگری (جیم لیندسی) فعالیت می‌کند.

فصل جدید سریال Dexter تحت عنوان Dexter: New Blood از تاریخ ۱۶ آبان ماه پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید