فیلمبرداری Deadpool 3 به زودی آغاز خواهد شد

در انتظار ملاقات هیو جکمن و رایان رینولدز بر پرده‌های سینما

فیلمبرداری Deadpool 3 به زودی آغاز خواهد شد

گرچه بیش از یک سال تا اکران فیلم Deadpool 3 فاصله داریم اما این عنوان تا به امروز توجهات بسیاری را به سوی خود جلب و یکی از موردانتظارترین آثار مارول به شمار می‌رود. حال در جدیدترین اخبار دنیای سینمایی مارول مطلع شدیم فیلمبرداری «ددپول ۳» قرار است از بهار سال جاری میلادی در مناطقی از لندن شروع شود.

در ابتدا قرار بود مراحل تولید این فیلم از اواخر سال جاری آغاز گردد. با این حال گویا این برنامه کمی تغییر یافته است. چرا که طبق گزارش Collider و بر اساس صحبت‌های شاون لوی (کارگردان Deadpool 3) برنامه‌ی تولید ددپول ۳ قرار است از ماه مه/می و برخلاف دو فیلم پیشین این مجموعه که در کانادا (شهر ونکوور) فیلمبرداری شده بودند در لندن کلید بخورد.

شخصیت وید ویلسون یا همان ددپول که توسط رایان رینولدز نقش‌آفرینی می‌شود ارائه‌دهنده‌ی یکی از آثار ابرقهرمانی با درجه سنی بزرگسال (R rated) است که با تلفیق اکشن و طنز بی‌نظیری که دارد در جلب نظر بینندگان عملکردی عالی از خود به نمایش گذاشته است. کوین فایگی؛ رئیس MCU از تهیه‌کنندگان اصلی این اثر برشمرده می‌شود و طبق شنیده‌ها این اثر قرار است به اندازه‌ی قسمت‌های قبلی خشونت‌بار باشد.

فیلمبرداری Deadpool 3 به زودی آغاز خواهد شد - ویجیاتو

جالب است بدانید ددپول این بار تنها نخواهد بود و با ولورین (با نقش‌آفرینی هیو جکمن) در یک تیم قرار می‌گیرد. البته به‌نظر می‌رسد ولورینی که در این فیلم می‌بینم قرار است از یک خط زمانی متفاوت ظاهر شد. به طوری که جکمن در برنامه Jess Cagle توضیح داد:

این‌ها همه بخاطر شیوه‌ای است که در دنیای مارول وجود دارد و خطوط زمانی دائما در حال حرکت است. اکنون می‌توانیم به عقب برگردیم، زیرا همه چیز بر اساس علم است. بنابراین من مجبور نیستم جدول زمانی لوگان را که برای من و همچنین برای طرفداران مهم بود خراب کنم.هیو جکمن؛ بازیگر شخصیت ولورین

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید