فیلم‌برداری فیلم Black Panther: Wakanda Forever متوقف شد

مصدومیت بازیگر شخصیت اصلی

فیلم‌برداری فیلم Black Panther: Wakanda Forever متوقف شد

Black Panther: Wakanda Forever یکی از مورد انتظارترین فیلم های دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود و اکنون فیلم‌برداری آن به خاطر مصدومیت یکی از بازیگران متوقف شده است.

پس از فوت چادویک بوزمن، مارول لتیشیا رایت (Letitia Wright) را به عنوان شخصیت اصلی دنباله Black Panther انتخاب کرد. این بازیگر اما حین فیلم‌برداری آسیب دیده و به همین خاطر کل روند فیلم‌برداری متوقف شده است. البته این مصدومیت به تازگی رخ نداده و مربوط به اواخر تابستان است. مارول و دیزنی به امید بازگشت سریع لتیشیا رایت، فیلم‌برداری را بدون او ادامه داده بودند. با این وجود دیگر ادامه فیلم‌برداری بدون این بازیگر ممکن نیست و شاهد توقف کامل آن هستیم.

رایان کوگلر به عنوان کارگردان Black Panther: Wakanda Forever اعلام کرده است که تمام سکانس‌های بدون رایت را فیلم‌برداری کرده است. بنابر گزارش سایت هالیوود ریپورتر این تاخیر در فیلم‌برداری روی تاریخ اکران تاثیری نخواهد شد و Black Panther: Wakanda Forever طبق برنامه قبلی اواخر سال ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد.

فیلم Black Panther

اطلاعات چندانی از داستان فیلم Black Panther 2 در اختیار ما قرار ندارد، اما احتمالا تمرکز خاصی روی سرزمین واکاندا و مردمان آن خواهد داشت. شما همچنین باید منتظر بازگشت اکثر بازیگران فیلم اول مثل وینستون دوک (Winston Duke)، لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)، آنجلا بست (Angela Bassett)، دانای گوریرا و مارتین فریمن باشیم.

تیم تازه‌واردهای «پلنگ سیاه ۲» نیز شامل میکلا کوئل، تنوخ اوارتا و دومینیک تورن می‌شود. لازم به ذکر است که تنک هوئتا (Tenoch Huerta) از سریال Narcos: Mexico نیز به عنوان نقش منفی در Black Panther: Wakanda Forever حضور خواهد داشت. حدود دو ماه پیش نیز ویدیو جدیدی از Black Panther 2 منتشر شده بود که یک صحنه تعقیب و گریز خیابانی را نشان می‌داد و شما می‌توانید آن را از اینجا مشاهده کنید.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever در تاریخ یازده نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید