فیلم Jungle Cruise گیشه را تصاحب کرد – با اختلاف بسیار زیاد نسبت به The Green Knight

فیلم Jungle Cruise

فیلم Jungle Cruise با بازی «دواین جانسون» و «امیلی بلانت» آخر هفته بسیار خوبی را تجربه کرد و با فروش ۹۰ میلیون دلاری خود توانست گیشه را تسخیر کند.

Jungle Cruise بر اساس یکی از جذابیت‌های پارک‌های دیزنی ساخته شده است و دواین جانسون در این فیلم نقش کاپیتان یک قایق به نام «فرانک» را بازی می‌کند. فیلم توانست ۳۴.۲ میلیون دلار در آمریکای شمالی، ۲۷.۶ میلیون دلار در سطح بین المللی و ۳۰ میلیون دلار در سرویس دیزنی پلاس که این اواخر حاشیه‌های زیادی را به همراه داشته، درآمد داشته باشد.

فیلم Jungle Cruise

افتتاحیه فیلم Jungle Cruise تقریبا با فیلم دیگر جانسون یعنی Rampage مطابقت دارد که سال ۲۰۱۸ توانست در اولین آخر هفته خود ۳۵.۷ میلیون دلار فروش داشته باشد. با وجود تمام این آمار و ارقام می‌توان گفت حتی با وجود شیوع دوباره ویروس کرونا، مشخص است که خانواده‌ها برای تماشای فیلم‌های جدید، اکران‌های سینمایی را ترجیح می‌دهند.

نکته جالب توجه درباره این فیلم بودجه ۳۶۲ میلیون دلاری آن است و همانطور که ددلاین نیز در گزارش خود عنوان می‌کند، بسیاری از افراد این صنعت تحت تاثیر میزان فروش فیلم Jungle Cruise قرار نگرفته‌اند. سوال بزرگ نیز این است که آیا این فیلم در ماه‌های آینده نیز موفقیت خود را ادامه می‌دهد یا مانند Black Widow یا Space Jam با افت‌های مشابهی روبرو می‌شود؟

فیلم Jungle Cruise

عنوان مورد انتظار دیگری که در این لیست دیده می‌شود The Green Knight از کمپانی A24 است که با حضور در بیش از دو هزار سینما توانست ۶.۷۸ میلیون دلار فروش داشته باشد و از میزان فروش فیلم Midsommar (با ۶.۵۶ میلیون دلار) عبور کند. هر چند فیلم The Green Knight با حضور بازیگرانی مانند «دو پتل» مورد پسند بینندگان (۵۴ درصد در راتن تومیتوز) نبوده است اما منتقدان (۸۹ درصد در راتن تومیتوز) بسیار از آن تمجید کرده‌اند.

تنها اکران جدید این هفته فیلم Stillwater با بازی «مت دیمون» است که با نمایش در ۲۵۳۱ سینما ۵.۱ میلیون دلار درآمد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید