فیلم Sleeping Dogs احتمالا سال آینده فیلم‌برداری می‌شود

هیچ چیز قطعی نیست

فیلم Sleeping Dogs احتمالا سال آینده فیلم‌برداری می‌شود

Sleeping Dogs یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۲ بود که چهار سال پیش ساخت فیلم سینمایی آن تایید شد.

این بازی که با الهام از فیلم‌های رزمی هنگ کنگی ساخته شده بود، توانست توجه دانی ین را به خود جلب کند. دانی ین سال‌هاست که تلاش می‌کند فیلم‌برداری Sleeping Dogs را آغاز کند، اما تاکنون موفق به انجام این کار نشده است. اکنون او در جدیدترین مصاحبه خود گفت که از آغاز فیلم‌ Sleeping Dogs اطمینان دارد. او در مصاحبه‌ای با کلایدر توضیح داد:

من هنوز امیدوارم، یعنی هر روز به من می گویند این اتفاق می‌افتد. من تهیه کننده هم خواهم بود و با دو تهیه کننده دیگر یعنی نیل موریتز، توبی [اشر] و شرکت آن‌ها همکاری می‌کنم. در حال حاضر با چند پلتفرم بزرگ صحبت می‌کنیم. آن‌ها هر روز به من می‌گویند که این اتفاق می‌افتد، پس باید منتظر بمانیم. همانطور که گفتم، من به سرنوشت اعتقاد دارم. بنابراین امیدوارم در نیمه اول سال آینده این اتفاق بیفتد.

در Sleeping Dogs بازیکنان کنترل یک مامور مخفی به نام وی شن را برعهده داشتند که به مافیا هنگ کنگ نفوذ کرده بود. این بازی توسط استودیوهای United Front Games و Square Enix London Studios توسعه داده شده بود و با وجود موفقیت تجاری خوبش، هرگز دنباله‌ای از آن ساخته نشد. Triad Wars یک بازی آنلاین و اسپین‌آفی برای بازی نخست بود که توسعه آن کنسل شد. سپس در سال ۲۰۱۶ شاهد تعطیلی استودیو United Front Games برای همیشه بودیم.

حقوق ساخت فیلم Sleeping Dogs در اختیار دانی ین قرار دارد. او به جای ساخت اقتباس مستقیم بازی ویدئویی Sleeping Dogs، می‌خواهد یک ورژن مدرن‌تر و آپدیت شده از آن را بسازد. با این وجود هنوز اطلاعاتی از نویسنده فیلم‌نامه، کارگردان و دیگر بازیگران Sleeping Dogs در دسترس قرار ندارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید