قرارداد الکترونیک آرتز و FIFPRO تمدید شد

استفاده دوباره از نام هزاران بازیکن و تیم در فیفا

قرارداد الکترونیک آرتز و FIFPRO تمدید شد

با وجود اینکه آینده همکاری دوباره الکترونیک آرتز و سازمان فیفا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، این کمپانی قرارداد خود با فدراسیون بین المللی اتحادیه‌های حرفه‌ای فوتبالیست‌ها (FIFPRO) را تمدید کرده است.

EA Sports در نتیجه این همکاری قصد دارد بهترین و معتبرترین تجربه فوتبال را برای بازیکنان فراهم کند. تمدید قرارداد بین دو طرف به معنی این است که الکترونیک آرتز می‌تواند از نام و چهره هزاران بازیکن که تحت پوشش FIFPRO قرار دارند، استفاده کند. لیگ‌هایی مانند لیگ قهرمانان اروپا، کوپا لیبرتادورس، لیگ برتر انگلستان، بوندسلیگا و لالیگا نیز شامل این قرارداد می‌شوند. بنابر گزارش سایت Eurogamer، دیوید جکسون (David Jackson) از الکترونیک آرتز در مورد این تمدید قرارداد گفت: 

بازیکنان به طور مرتب به ما یادآوری می‌کنند که یکی از مهمترین جنبه‌های یک تجربه EA Sports، غوطه وری عمیق است که با استفاده درست از بزرگ‌ترین لیگ‌ها، تیم‌ها و استعدادهای جهان ایجاد شده است. به این ترتیب است که ما به طور منحصر به فرد خطوط بین دنیای دیجیتالی و فیزیکی فوتبال را محو می‌کنیم. FIFPRO مثل همیشه در زمانی که ما نسل جدیدی از بازی فوتبال را برای بازیکنان سراسر جهان ایجاد می‌کنیم، شریک مهمی برای ما خواهد بود.

بازی فیفا از الکترونیک آرتز

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، ممکن است همکاری بین الکترونیک آرتز و FIFA رو به پایان برسد و به همین خاطر احتمال تغییر نام این فرانچایز وجود دارد. شایعات به این اشاره دارند که این کمپانی نام EA Sports FC را برای ادامه کار این مجموعه انتخاب کرده است. از این رو به نظر می‌رسد FIFA 22 آخرین بازی از این سری خواهد بود که با این نام عرضه می‌شود. FIFA 22 به تازگی وارد بازار شده و مثل هرسال توانسته فروش بسیار خوبی را نیز تجربه کند. این بازی در همین مدت کوتاه به ٩ میلیون بازیکن دست پیدا کرده است.

بازی FIFA 22 هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پی‌سی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید