قرارداد انتشار Call of Duty روی پلی‌استیشن ۱۰ ساله خواهد بود

Call of Duty تا ۲۰۳۳ برای پلی‌استیشن منتشر می‌شود

قرارداد انتشار Call of Duty روی پلی‌استیشن ۱۰ ساله خواهد بود

با توجه به توافق اخیر بین دو کمپانی سونی (Sony) و مایکروسافت (Microsoft) جهت انتشار سری بازی Call of Duty روی پلی‌استیشن، حالا از مدت زمان این قرارداد پرده‌برداری شده است.

اخیرا فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش سرگرمی‌های مایکروسافت و برند ایکس باکس، در شبکه اجتماعی توییتر توضیح داد که قرارداد الزام‌آوری از سوی کمپانی برای انتشار سری بازی Call of Duty روی کنسول‌های پلی‌استیشن از مدت‌ها پیش آماده شده بود که سرانجام کمپانی ژاپنی سونی آن را به امضاء رساند.

اسپنسر در پیام توییتری خودش گفت:

خوشحالیم که اعلام کنیم مایکروسافت و سونی توافق‌نامه‌ای الزام‌آور برای حفظ انتشار مجموعه Call of Duty روی کنسول‌های پلی‌استیشن بعد از خریداری شدن اکتیویژن بلیزارد امضاء کردند. ما مشتاقانه منتظر آینده‌ای هستیم که در آن بازیکنان در سراسر جهان انتخاب بیشتری برای انجام بازی‌های مورعلاقه خود داشته باشند.

Call of Duty

با این حال، تنها موردی که از توییت فیل اسپنسر مشخص نبود، مدت زمان اجرایی این قرار است و سوالی که در ذهن مخاطبان ایجاد کرد، این بود که آیا چنین توفق‌نامه‌ای برای همیشه خواهد بود یا زمانی به پایان می‌رسد؟ استفان توتیلو (Stephen Totilo)، روزنامه‌نگار Axios در این خصوص می‌گوید که مفاد این قرارداد که چندماه پیش افشا شده بود، همچنان تغییر نکرده و به همان مدت زمان ۱۰ سال خودش اعتبار دارد.

این خبرنگار در توییتی نوشت:

[کمپانی] سونی به من/ رسانه Axios گفته است که قرارداد سری بازی Call of Duty بین پلی‌استیشن و مایکروسافت (که در انتظار نهایی شدن خرید اکتیویژن است) به مدت ۱۰ سال خواهد بود.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوع با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید