آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate

آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate : ماینینگ با نرم افزار ماینرگیت Minergate از راحت ترین راه های استخراج ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم که سریع و بدون دردسر است. در استفاده از این نرم افزار نیازی نیست که برنامه نویس متخصص باشید و در تمام مراحل خود نرم افزار راهکار ها را در اختیار شما می گذارد. مقوله استخراج بخش مهمی در هر ارز دیجیتال به حساب می آید و به شبکه امکان بازسازی می دهد و همچنین روش خوبی برای استفاده از کامپیوتر خود برای کسب درآمد است. البته هر کسی نمی تواند با خط فرمان کار کند و هزینه کارت گرافیک های قوی را تامین کند، بنابراین در این مقاله ، آموزش کامل استخراج اتریوم را به روش ساده ای ارائه خواهیم کرد.

آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate برای ارز دیجیتال اتریوم

این نرم افزار محیطی ساده را برای کاربر فراهم می کند که نیازی به کار خاصی ندارد. تمام چیزی که برای استخراج اتریوم نیاز دارید، کامپیوتر و اتصال اینترنت است و حتی اگر GPU نداشته باشید، نرم افزار Minergate بقیه کار ها را برای شما انجام می دهد!

نرم افزار Minergate یک ماینر کارت گرافیک است که البته استخر های استخراج خود کمپانی ماینر گیت هم در آن گنجانده شده است.

یکی از ویژگی های این نرم افزار این است که الگوریتم سختی آن متغیر است و این امکان را فراهم می کند که فقط بخشی از یک بلاک اتریوم برای ماینر ها طبق تجهیزات و قدرت هش موثری که دارند، ارسال شود که حتی در کامپیوتر هایی با سخت افزار ضعیف هم امکان استخراج اتریوم را فراهم می کند.

مراحل کلی آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate :

اولین کاری باید انجام بدید، ساخت یک حساب کاربری در وبسایت اصلی ماینر گیت به نشانی www.minergate.com ( لینک ) است. این نرم افزار داری یک کیف پول نیز می باشد تا کاربرانی که کیف پول ندارند بتوانند شروع به استخراج کنند که البته برای محافظت از کیف پول خود پیشنهاد می کنیم در زمان ثبت نام پسورد قوی انتخاب و قابلیت تایید دو مرحله ای را نیر فعال کنید. تایید دو مرحله ای باعث می شود که حتی اگر شخص دیگری پسورد اکانت ماینر گیت شما را داشته باشد باز هم نتواند به حساب شما دسترسی پیدا کند و البته که پیشنهاد می کنیم اعتبار خود در کیف پول ماینر گیت را هر چه سریع تر به کیف پول دلخواه خود انتقال دهید.

آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate به صورت تصویری

آموزش ماینرگیت

در مرحله بعد باید نرم افزار Minergate را بسته به نوع سیستم عامل کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. با کلیک بر روی دکمه زیر نرم افزار مناسب کامپیوتر شما به صورت خودکار توسط وبسایت رسمی ماینر گیت تشخیص داده می شود و می توانید با کلیک روی جدیدترین ورژن، آن را دانلود کنید.

ماینرگیت
ماینرگیت

همانگونه که در تصویر بالا مشخص است شما میتوانید با انتخاب تعداد هسته های cpu و یا کارت گرافیک خود اقدام به ماین کردن ارزهای دیجیتال کنید.

از ویژگی های این برنامه میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

استخر چندگانه – می توانید از بین 10 ارز دیجیتال موجود و پشتیبانی شده، انتخاب کنید که چه نوع سکه ای ماین شود.

استخراج هوشمند – یک الگوریتم هوشمند بررسی می کند که سودآور ترین ارز برای ماینینگ با توجه به شرایط سخت افزاری شما چیست.

استخراج ادغامی – می توانید دو نوع ارز رمز پایه مختلف را همزمان ماین کنید بدون این که نیاز باشد تا قدرت هش ارز اصلی خود را کاهش دهید.

تنظیم سخت افزار – این برنامه به شما امکان ماینینگ با CPU یا GPU یا هر دو را می دهد و می توانید حتی تعداد هسته های درگیر را مشخص کنید. این قابلیت شما را قادر می سازد که حرارت و مصرف برق سخت افزار خود را مدیریت کنید.

ماشین حساب – می توانید سود هفتگی، روزانه و ساعتی خود را با ماشین حساب این برنامه محاسبه کنید.

ماینرگیت

آموزش استخراج با نرم افزار ماینرگیت Minergate

دیدگاهتان را بنویسید