محتوای بسیار زیادی در راه بازی GTA Online است

آماده یک ماجراجویی جدید باشید

محتوای بسیار زیادی در راه بازی GTA Online است

راکستار روز گذشته با معرفی ریمستر سه‌گانه بازی GTA حسابی سروصدا کرد و اکنون از برنامه‌های خود برای Grand Theft Auto Online پرده برداشته است.

در چند ماه گذشته شایعات بسیار زیادی در مورد ریمستر سه‌گانه بازی GTA وجود داشت و روز گذشته این استودیو این کالکشن را با نام کامل Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition معرفی کرد. این کالکشن شامل GTA 3، وایس سیتی و San Andreas می‌شود. این بازی در ماه‌های آینده برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، سوییچ و پی‌سی عرضه خواهد شد.

راکستار در سال‌های گذشته به خوبی از GTA Online پشتیبانی کرده و حالا یک ماجراجویی جدید در راه این بازی است. به مناسبت سالگرد 20 سالگی GTA III، آیتم‌های خاصی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. البته بازیکنان باید این آیتم‌ها را با شرکت کردن در رویدادهای مختلف جمع‌آوری کنند. راکستار همچنین تا آخر ماه میلادی جاری یک سری رویداد برگزار می‌کند که شامل شگفتی‌های خاصی خواهند بود. از این رو احتمال وقوع برخی فعالیت‌های غیر معمول در جنوب و اطراف سن آندریاس وجود دارد. این اتفاقات احتمالا مربوط به رویداد سالانه هالووین هستند.

رشد GTA Online همچنان ادامه دارد

از همه مهم‌تر ماجراجویی جدیدی است که تا چند ماه دیگر برای GTA Online منتشر خواهد شد. در این ماجراجویی ما شاهد بازگشت شخصیت‌های قدیمی هستیم و شما باید دوباره به آن‌ها کمک کنید. به نظر می‌رسد که راکستار روی برنامه‌های دیگری نیز کار می‌کند و قول سورپرایزهای بیشتری نیز به بازیکنان داده است. همچنین طی ماه‌های آینده تغییراتی نیز در شغل‌ها بازی ایجاد می‌شود. راکستار این کار را برای خالی کردن فضا کافی برای ماموریت‌ها و حالت‌های جدید انجام می‌دهد.

Grand Theft Auto یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای تاریخ صنعت ویدئو گیم محسوب می‌شود که با فروش ۱۵۰ میلیون نسخه‌ای GTA V در هشت سال گذشته، فروش کلی آن به ۳۵۰ میلیون نسخه رسیده است. GTA V جایی در مارس ۲۰۲۲ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود و بازیکنان می‌توانند GTA Online را نیز به صورت جداگانه خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید