مشکل امتیاز Ghost وارزون به زودی برطرف خواهد شد

با این اصلاحیه در رادار دشمنان مخفی خواهید شد

مشکل امتیاز Ghost وارزون به زودی برطرف خواهد شد

مهم‌ترین پِرک (Perk) یا مزایای جانبی بازی وارزون یعنی Ghost برای چندین ماه به درستی کار نمی‌کند و اکنون Raven تایید کرده است که این مشکل به زودی حل می‌شود.

بازیکنان وارزون گزینه‌های زیادی به عنوان مزایای جانبی در اختیار دارند اما شاید هیچ کدام از آن‌ها به عنوان Ghost مهم نباشد. این قابلیت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از دسترس رادارهای دشمنان خارج شوند. متاسفانه این امتیاز مدت‌هاست که در این بازی بتل رویال به درستی کار نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد بروزرسانی‌های آینده بازی این مشکل را حل خواهد کرد.

مهم‌ترین نمونه از مشکل امتیاز Ghost در وارزون چند ماه پیش منتشر شده بود که باعث به وجود آمدن نتیجه ناعادلانه‌ای در مسابقات این بازی بتل رویال شد. «جسی کوکز» استریمر توییچ، ویدیویی را در تیک تاک منتشر کرد که نشان می‌دهد این امتیاز به درستی کار نمی‌کند و او به همراه تیمش در یک مسابقه شکست خوردند، زیرا موقعیت آن‌ها روی پهپاد دشمنان نشان داده شد.

Raven در توییتر خود اعلام کرد که از این مشکل کاملا آگاه است و بروزرسانی برای رفع این باگ در دست انجام است. هنوز زمان دقیق انتشار این بروزرسانی انجام نشده است اما با توجه به اینکه با مشکل بسیار بزرگ و مهمی مواجه هستیم، احتمالا به زودی منتشر شود. همانطور که در این توییت ذکر شده است، این اصلاح برای مسابقات عمومی و خصوصی اعمال خواهد شد.

با این وجود باید هشدار داد که این مشکل هنوز در وارزون وجود دارد. هرچند روز گذشته پچ جدیدی منتشر شد، اما تنها برخی مشکلات جزئی بازی برطرف شد، بنابراین تا حد امکان از انتخاب امتیاز Ghost تا زمان انتشار بروزرسانی اصلاحی جدید صرف‌نظر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید