نام کامل Spider-Man 3 سرانجام مشخص شد؛ یک فیلم با سه اسم!

ظاهرا تیم بازیگری شوخی‌شان گرفته است!

نام کامل Spider-Man 3

اینطور که به نظر می‌رسد، انتظارها به پایان رسیده و نام کامل Spider-Man 3 توسط اعضای تیم بازیگری فاش شده است.

پس از تاخیری چند ماهه که نتیجه‌ی شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان بوده، سومین فیلم مرد عنکبوتی از چند وقت پیش وارد فاز فیلمبرداری شد. با رخ دادن این اتفاق، کارشناسان و همچنین طرفداران به اطمینان رسیدند که فاصله‌ی چندانی با انتشار جزئیات تازه از داستان و تیم بازیگری نداشته و نامل کامل هم به‌زودی فاش می‌شود. البته، افشاگرهای صنعت فیلم بی‌کار ننشسته و طی ماه‌های اخیر اطلاعات زیادی را به اشتراک گذاشته‌اند؛ اطلاعاتی که در صورت صحت داشتن، نوید یک فیلم عظیم را می‌دهند.

کلمه‌ی Home (به معنی خانه) بخش ثابت و مهمی در نامگذاری دو قسمت پیش مرد عنکبوتی بوده است. قسمت اول تحت عنوان Spider-Man: Homecoming شناخته می‌شود که صریحا به بازگشت مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول اشاره کرد. امتیاز تارزن نیویورکی طی سال‌های گذشته در اختیار سونی پیکچرز بود و این استودیو هم مجموعا پنج اقتباس با محوریت آن ساخت. قسمت دوم، Spider-Man: Far From Home نام دارد. این اسم به سفر پیتر پارکر و دوستانش اشاره دارد که به مقصد اروپا صورت می‌گیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، قسمت سوم هم قرار است کلمه‌ی Home را در خود داشته باشد.

تام هالند (Tome Holland)، زندایا (Zendaya) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) در اقدامی هماهنگ سه تصویر متفاوت را در حساب‌های اینستاگرام خود قرار داده‌اند که به نام کامل Spider-Man 3 اشاره دارد. هالند، زندایا و باتالون به ترتیب Spider-Man: Home Slice ،Spider-Man: Phone Home و Spider-Man: Home-Wrecker را به عنوان نام اصلی معرفی کرده‌اند. این اقدام باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌های زیادی شده است. گروهی از طرفداران اعتقاد دارند هیچ کدامشان نام اصلی فیلم نخواهد بود؛ زیرا هیچ کدام متناسب با اطلاعات لو رفته از فیلمنامه نیستند.

گروه دیگری از طرفداران فکر می‌کنند یکی از عناوین Spider-Man: Home Slice ،Spider-Man: Phone Home یا Spider-Man: Home-Wrecker نام اصلی خواهد بود. هر چند، در حال حاضر دلیلی برای اثبات ادعایشان وجود ندارد. حق با هر کدام از گروه‌ها باشد، به‌زودی مشخص می‌شود؛ زیرا اقدام تام هالند، زندایا و جیکوب باتالون بدون شک با هماهنگی مارول بوده و این موضوع نشان می‌دهد استودیوی آمریکایی خود را برای آغاز فعالیت تیم تبلیغات آماده می‌کند. در صورتی که تیم تبلیغات رسما شروع به کار کند، می‌توان انتظار تریلر را داشت که قطعا در جریان آن نام رسمی مشخص خواهد شد.

با توجه به شایعه‌های اخیر، اتفاقاتی که در Wandavision رخ می‌دهد نظم موجود در جهان را از بین برده و شرایط را برای ملاقات پیتر پارکر با نسخه‌های متفاوت خود فراهم می‌کند. به بیان دقیق‌تر، مرد عنکبونی تام هالند در جریان Spider-Man 3 با نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مواجه خواهد شد. شخصیت‌های قدیمی‌ای که روی پرده ظاهر می‌شوند به همین موارد خلاصه نشده و طرفداران می‌توانند خود را برای تجدید دیدار با گرین گابلین، مرد شنی و الکترو آماده کنند. در صورتی که ادعای افشاگرها صحت داشته باشد، نسخه‌های متفاوتی از این سه شرور در جریان فیلم حاضر خواهند شد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید