نسخه نسل جدید بازی Ghostrunner منتشر شد

این نسخه به همراه بهبود‌های فنی منتشر شد

نسخه نسل جدید بازی Ghostrunner منتشر شد

بازی Ghostrunner عنوان اکشن سایبرپانک بسیار تحسین شده One More Level برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شد که پیشرفت‌های فنی مختلفی را به همراه دارد.

بازی Ghostrunner یکی از بزرگترین شگفتی‌های سال گذشته بود که در یک دنیای سایبرپانکی گیم پلی بسیار سریع و حرکات پارکور را به بازیکنان ارائه می‌کرد. اکنون نسخه اصلی این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر و یک تریلر نیز از این نسخه به اشتراک گذاشته شده است. در ادامه می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنیدe

بازی در هر دو کنسول، از فناوری‌های رهگیری پرتو و HDR پشتیبانی می‌کند و همچنین اگر نمایشگر مناسبی داشته باشد، می‌تواند با کیفیت 4K و نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه اجرا شود. علاوه بر این، نسخه پلی استیشن 5 بازی همچنین از قابلیت‌های دیگری مانند صدای سه بعدی، بازخورد لمسی دوال‌سنس و محرک‌های سازگار پشتیبانی خواهد کرد که تجربه بازی را واقعی‌تر می‌کنند.

همچنین امسال برای بازی محتوای اضافی رایگان بیشتری نیز منتشر شده بود که جدیدترین بروزرسانی آن شامل چند حالت جدید و مواردی برای شخصی‌سازی بود. دنباله‌ بازی نیز ظاهرا در حال توسعه است.

بازی Ghostrunner همچنین در دسترس کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی‌سی و نینتندو سوییچ نیز قرار دارد و هم اکنون برای کاربران پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید