نظر خالق فرنچایز Halo درباره سریال آن چیست؟

این چیزی نیست که من ساخته‌ام!

نظر خالق فرنچایز Halo درباره سریال آن چیست؟

فصل اول سریال Halo سرانجام به پایان خود رسید و تاکنون واکنش‌های متفاوتی را دریافت کرده است. حالا مارکوس لهتو، طراح اصلی شخصیت مستر چیف و یکی از معماران اصلی کل سری هیلو نظر خود را درباره سریال به اشتراک گذاشته است.

لهتو می‌گوید هرچند از سریال «تنفری ندارد» اما از بسیاری انتخاب‌های سازندگان برای آن گیج شده است!

اقتباس تلویزیونی پارامونت پلاس از فرنچایز Halo سرانجام در مارس امسال به نمایش گذاشته شد. با این وجود، نظرات بسیار متفاوتی در بین طرفداران این سری وجود دارد و در واقع سریال به نوعی تفرقه‌انداز بوده است. طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، شخصیت «مستر چیف» در مرکز اصلی اکثر انتقادها قرار داشته و از همان ابتدا با نمایش چهره مستر چیف بسیاری متعجب شده بودند.

لهتو که چند روز پیش در توییت دیگری به «وجود نظرات متفاوت زیاد» در مورد سریال اعتراف کرده بود، حالا توضیح می‌دهد:‌‌

«مطمئن نیستم سریال از چه چیزی الهام گرفته است، این هیلویی که من ساخته‌ام نیست.

Halo

نظر لهتو ممکن است توسط برخی افراد به عنوان یک ارزیابی نسبتا بد برداشت شود، به همین دلیل او در ادامه توضیح داده:

هرگز نگفته‌ام که آن را دوست ندارم. این فقط نسبت به بازی که در ساخت آن کمک کردن، بسیار متفاوت است. مثل اینکه در جهان متفاوتی رخ می‌دهد.

او همچنین از برخی عناصر سریال تمجید کرد و نوشت: «واقعا برخی صحنه‌های جنگ آن را دوس دارم. اکشن جالب و VFX فوق‌العاده. به طور خاص، در قسمت اول اثرات ضربه پلاسما کاملا مشخص است.»

با وجود این استقبال، به نظر می‌رسد پارامونت به سریال اقتباسی خود کامل اعتقاد دارد. زیرا پیش از پخش فصل اول، سریال Halo را برای فصل دوم تمدید کرد. البته که سریال از نظر تجاری موفق بوده و قسمت اول آن رکورد بینندگان پارامونت پلاس را شکست.

دیدگاهتان را بنویسید