نقشه Elden Ring برای تکمیل داستان اصلی بسیار کوتاه است

بخش کوچکی از تمام نقشه

نقشه Elden Ring برای تکمیل داستان اصلی بسیار کوتاه است

یکی از بازیکنان Elden Ring تمام قسمت‌هایی از نقشه که برای اتمام داستان اصلی بازی نیاز است کاوش کنید، را نشان داده است.

Elden Ring تا به امروز بزرگترین بازی فرام‌سافتور است. بازیکنان به معنای واقعی کلمه در آن می‌توانند صدها ساعت را در Lands Between کاوش کنند و در آن با دشمنان مبارزه کنند، سیاه‌چال‌ها را جستجو کنند یا ماموریت‌ها بازی را تکمیل کنند. حتی برخی افراد ممکن است با هدف تماشا مناظر جذاب بازی در نقشه آن قدم بگذارند.

برخلاف Dark Souls، فرام‌سافتور این بار به بازی خود نقشه اضافه کرده است و هرچند اطلاعات زیادی درباره نقشه وجود ندارد، اما مطمئنا کمک زیادی به بازیکنان می‌کند تا در جهان باز بازی مسیر خود را پیدا کنند. اما برای تکمیل هدف اصلی بازی و دیدن تیتراژ پایانی، واقعا چقدر از این سرزمین گسترده را باید کاوش کرد؟ یکی از بازیکنان الدن رینگ در شبکه اجتماعی ردیت به این سوال پاسخ داده است.

همانطور که در تصویر بالا که توسط Spicy_Slice از ردیت منتشر شده مشاهده می‌کنید، برای به پایان رساندن بازی باید بخش‌های بسیار کمی از Lands Between را کاوش کنید. با این وجود، استفاده از چنین رویکردهای عجولانه‌ای به ویژه برای بازی فوق‌العاده‌ای مانند Elden Ring توسط هیچ یک از بازیکنان توصیه نمی‌شود.

جامعه Elden Ring تاکنون ایده‌های بسیار جالبی را در بازی پیاده‌سازی کرده‌اند. به عنوان مثال، یکی از بهترین بازیکنان الدن رینگ Let Me Solo Her نام دارد که اخیرا باس سخت و نفس‌گیر مالنیا را ۱۰۰۰ بار شکست داده بود. از سویی دیگر، بازیکنان در حال ساخت شخصیت‌های مختلفی مانند کریتوس و کیانو ریوز در بازی هستند. همچنین یکی از بازیکنان اخیرا نقشه Elden Ring را به سبک World of Warcraft طراحی کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید