نمایشگر نینتندو سوییچ اولد به راحتی آسیب می‌بیند

تست مقاومت جدیدترین کنسول دستی نینتندو

نمایشگر نینتندو سوییچ اولد به راحتی آسیب می‌بیند

آخرین کنسول عرضه شده از سوی نینتندو سوییچ اولد است. اکنون یک یوتیوبر معروف با انجام برخی تست‌های مخصوص، مقاومت این دستگاه را بررسی کرده است.

نینتندو سوییچ OLED فروش خوبی داشته است اما تست مقاومت انجام شده توسط کانال JerryRigEverything در یوتیوب نشان می‌دهد که نمایشگر این کنسول دستی بسیار نرم است و به راحتی توسط اشیایی مانند سکه یا کلید آسیب می‌بیند.

سوییچ اولد

به محض عرضه گوشی یا دستگاه مهم جدیدی JerryRigEverything یوتیوبری که در حوزه فناوری بسیار شناخته شده است به سراغ آن می‌رود و تست مقاومت این گوشی را به شیوه منحصر به فرد خود انجام می‌دهد. او این بار به سراغ سوییچ اولد رفته است تا کیفیت ساخت و استحکام کلی این دستگاه را بررسی کند. نتایج تست او به صورت کلی مثبت است و به نظر می‌رسد نینتندو بسیاری از کاستی‌های موجود در سخت افزار اصلی را برطرف کرده باشد.

در مورد سایر بخش‌های کنسول، نینتندو قطعات فلزی بیشتری را به آن اضافه کرده است که خم شدن دستگاه را بسیار سخت‌تر کرده و همچنین باعث افزایش استقامت اتصالات کنسول شده است. علاوه بر این، پایه بزرگتر نیز اکنون کاملا از جنس فلز ساخته شده است و در برابر آسیب‌های احتمالی استقامت بیشتری دارد.

JerryRigEverything در تست خود همچنین نمایشگر این کنسول را در معرض شعله مستقیم قرار داد تا واکنش آن را بررسی کند. در حالی که لایه پلاستیکی روی آن ذوب نشد، یک اثر دائمی و بسیار بد روی نمایشگر سوییچ OLED باقی گذاشت. بنابراین برای ایمن بودن کنسول خود، بهتر است از قرار دادن آن در نزدیکی آتش یا شعله‌های باز اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید