نمایش روز گذشته بازی Horizon Forbidden West رکورد شکست-درخشش گوریلا گیمز

سونی روز گذشته با مراسم State of Play از گیم‌پلی بازی Horizon Forbidden West رونمایی کرد و حال به نظر می‌رسد کاربران نیز به شدت از آن استقبال کرده‌اند.

بدون شک بازی Horizon Forbidden West یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری سونی برای سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود و تریلر منتشر شده توانست به خوبی طرفداران را راضی کند. بخش اعظم این تریلر گیم‌پلی بازی و مبارزات آن را به ما نشان داد و گوریلا گیمز از این فرصت استفاده کرد تا به خوبی قدرت سخت‌افزار پلی استیشن ۵ را به رخ مخاطبان بکشد.

این مراسم State of Play به اندازه‌ای خوب بود که توانسته برای سونی رکورد بکشند. بنابر گزارش Benji-Sales، یک تحلیلگر مستقل بازار، State of Play دیروز پربیننده‌ترین مراسمِ سونی بود که تنها روی یک بازی تمرکز داشت. مراسم‌های State of Play دیگری با تعداد بیننده بیشتر وجود دارند، ولی آن‌ها شامل چندین بازی مختلف بودند.

بازی Horizon Forbidden West

گوریلا گیمز با این تریلر محیط بسیار زیبای متشکل از جنگل، ساحل و دنیای زیر آب را به نمایش گذاشت و به همین خاطر State of Play روز گذشته ۲.۳ میلیون بیننده داشت. نمایش‌ بازی‌های دیمن سولز ۲.۲ میلیون، گوست او سوشیما ۱.۹ میلیون، نسخه دوم لست آو آس ۱.۵ میلیون و Ratchet and Clank Rift Apart حدود ۹۶۰ هزار بیننده داشتند.

سونی و گوریلا گیمز قصد دارند Horizon Forbidden West را در سال ۲۰۲۱ عرضه کنند، از این رو احتمالا چند ماه دیگر تاریخ عرضه دقیق آن مشخص خواهد شد. نسخه اول Horizon یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌ها انحصاری پلی استیشن ۴ محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد. سال پیش این عنوان برای پی‌سی نیز پورت شد که در ابتدا از مشکلات فنی آسیب دید. با این وجود نسخه پی‌سی هم در نهایت توانست فروش بسیار خوبی را تجربه کند.

بازی Horizon Forbidden West قرار است جایی در سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید