نمرات فیلم No Time To Die منتشر شد

خداحافظی با یکی از بهترین جیمز باندها

نمرات فیلم No Time To Die منتشر شد

فیلم No Time To Die پس از چندین بار تاخیر خوردن بالاخره فردا در انگلستان اکران می‌شود و اکنون منتقدان به بررسی آخرین نقش‌آفرینی دنیل کریگ به عنوان جیمز باند پرداخته‌اند.

No Time to Die توسط کری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) کارگردانی شده و رامی مالک (Rami Malek) نقش منفی آن است. وقایع این فیلم پنج سال پس از داستان Spectre جریان دارد و جیمز باند به همراه فلیکس لیتر با بازی «جفری رایت» به دنبال یک دانشمند مفقود شده است. دیگر بازیگران شامل آن آنا د آرماس (Ana de Armas)، بن ویشاو (Ben Whishaw) و کریستف والتز (Christoph Waltz) می‌شود.

تاکنون ۲۳ نقد و بررسی از No Time to Die در سایت Metacritic منتشر شده و توانسته متای ۷۵ از ۱۰۰ را به دست آورد که برای یک فیلم امتیاز بسیار خوبی محسوب می‌شود. همچنین باید اشاره کنیم که این فیلم توانسته در سایت راتن تومیتوز از ۳۷ نقد و بررسی، امتیاز عالی ۸۹% را کسب کند.

خلاصه نمرات فیلم No Time to Die:

فیل د سملین از سایت Time Out به این فیلم امتیاز کامل ۱۰۰ را داده است.

با هر معیاری که یک فیلم جیمز باند را اندازه گیری کنید، داستانی منسجم، شخصیت منفی بد اخلاق و صداقت احساسی، آخرین فیلم دنیل کریگ یک موفقیت سرسام آور است.

نیکلاس باربر از BBC نیز به No Time to Die نمره ۱۰۰ داده است.

به طور کلی No Time To Die دقیقا همان کاری را انجام می‌دهد که قصد داشت انجام دهد، یعنی پایان دادن به دوران کریگ با فیلمی جاه‌طلب و فوق العاده. فراتر از آن، No Time To Die به نحوی موفق می‌شود که از هر فیلم باند دیگر چیزی بگیرد و همه آن‌ها را به هم بچسباند. 

فیلم No Time To Die

جانی الکسینسکی از سایت نیویورک پست با دادن نمره ۸۸، انتخاب کری جوجی فوکوناگا به عنوان کارگردان را مناسب می‌داند.

کری جوجی فوکوناگا انتخاب درستی برای کارگردانی No Time To Die بود، حتی اگر اولین باری نباشد که تولید فیلم او با مشکل روبه رو شده است. باند او محترم و کلاسیک است، نه اغراق آمیز و تئاتری و او تصمیمات جسورانه‌ای می‌گیرد.

جان نوجنت از سایت امپایر با دادن نمره ۸۰، No Time To Die را پایان مناسبی برای دنیل کریگ می‌داند.

این فیلمِ جیمز باند وظیفه خود می‌داند که همه انتظارات را برای برآورده کند، اما به صورت زیرکانه‌ای به هیچ عنوان دیگر جیمز باند شبیه نیست. برای ۰۰۷ که همیشه تلاش می‌کند قهرمانی بزرگ برای بشریت باشد، این پایان مناسبی برای دوران کریگ است.

دیوید رونی از سایت هالیوود ریپورتر با دادن نمره ۶۰، No Time To Die را با اسکای‌فال مقایسه می‌کند.

شاید این فیلم در سطح Skyfall قرار نگیرد، اما این وداعی تحسین برانگیز برای بازیگری است که از زمان کانری تاکنون، بیشترین تاثیر را روی این شخصیت گذاشته است.

کلاریس لافری از سایت ایندیپندنت با دادن نمره ۶۰، No Time To Die را جیمز باند نمی‌داند.

کری جوجی فوکوناگا یک فیلم سینمایی اکشن فوق العاده ساخته است، اما متاسفانه No Time to Die باید یک فیلم جیمز باند می‌بود.

No Time to Die در ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) وارد سینماهای انگلستان و ۸ اکتبر (۱۶ مهر) روانه سینماهای ایالات متحده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید