نورمن ریدس: دنباله Death Stranding هم اکنون در حال ساخت است

ما تازه ساخت آن را آغاز کرده‌ایم!

نورمن ریدس: دنباله Death Stranding هم اکنون در حال ساخت است

نورمن ریدس در مصاحبه جدیدی فاش کرد که دنباله بازی Death Stranding از کوجیما هم اکنون در دست ساخت است.

ریدس که در بازی Death Stranding نقش شخصیت اصلی، «سم پورتر بریجز» را ایفا می‌کند، در مصاحبه جدید خود با وب‌سایت Leo درباره Death Stranding گفت: «ساخت بازی دوم را تازه شروع کرده‌ایم.»

با این حال، جزئیات بیشتری درباره دنباله بازی ارائه نشده و ریدس در ادامه مصاحبه خود درباره به وجود آمدن نقشش صحبت کرده است.

گی‌یرمو دل تورو که کارگردان اولین فیلمم [Mimic] بوده، با من تماس گرفت و گفت: هیدئو کوجیما باهات تماس می‌گیره و فقط بهش بگو بله! سپس در سن دیگو بودم و هیدئو با گروه بزرگی از افراد به من نشان داد که در حال کار روی یک بازی به نام Silent Hill است.

Death Stranding

او در ادامه توضیح می‌دهد که از نمایش بازی Silent Hill در آن زمان غافلگیر شده و بسیار واقع‌گرایانه، آینده نگرانه، پیچیده و زیبا است.

در نهایت، کوجیما از شرکت کونامی خارج می‌شود و بازی در سال ۲۰۱۵ کنسل شد! Death Stranding سپس در سال ۲۰۱۹ به عنوان همکاری دوباره ریدس و کوجیما برای پلی استیشن ۴ منتشر شد که نوعی بازی اختلاف برانگیز بین بازیکنان و طرفداران کوجیما بود. سال گذشته، نسخه Director’s Cut آن برای پلی اسیتشن ۵ منتشر شد و نسخه پی‌سی آن نیز اوایل سال جاری در دسترس قرار گرفت.

تاکنون هیچ اشاره‌ای به ساخت دنباله بازی نشده است. باید منتظر ماند و دید که آیا کوجیما پروداکشنز نسبت به این خبر واکنشی نشان می‌دهد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید