هم اکنون می‌توانید ریمستر سه‌گانه GTA را روی پلی استیشن دانلود کنید

بازی هنوز قابل اجرا نیست

هم اکنون می‌توانید ریمستر سه‌گانه GTA را روی پلی استیشن دانلود کنید

تا انتشار ریمستر سه‌گانه GTA برای پلی استیشن 5 و 4 کمتر از یک هفته دیگر باقی مانده و اکنون پیش بارگذاری بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

راکستار در پست وبلاگ خود تایید کرد که کاربران پلی استیشن استور از تاریخ ۶ نوامبر (شب گذشته) می‌توانند شروع به دانلود ریمستر سه گانه GTA یا همان Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition کنند. البته بسته به موقعیت مکانی کاربران، این ویژگی ممکن است با کمی تاخیر برای شما فعال شود. اما با توجه به اینکه چندین بازی از جمله GTA 3، GTA: Vice City و GTA: San Andreas در این مجموعه وجود دارند، حجم آن نیز نسبتا زیاد خواهد بود، بنابراین اکنون می‌توانید پیش از اجرا کردن بازی در آخر هفته، آن را دانلود کنید.

البته مجموعه مورد انتظار راکستار و GTA از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه (به وقت تهران) روز ۱۱ نوامبر یا پنجشنبه ۲۰ آبان قابل اجرا است. همچنین طبق سنت همیشه راکستار، برخی جزئیات این بازی‌ها هنوز اعلام نشده است؛ برای مثال هنوز تایید نشده است که در این نسخه‌ها از آهنگ‌های قدیمی استفاده خواهد شد یا نمونه‌های جدیدی جایگزین آن می‌شوند.

همچنین راکستار از کنترل‌های جدیدی برای بازی‌های کلاسیک خود صحبت کرد که شبیه به GTA V خواهد بود، اما هنوز نمایش گیم پلی بازی منتشر نشده است تا متوجه شویم کنترل‌های جدید به صورت خواهند بود. با این وجود باید تا پنجشنبه همین هفته و زمان عرضه بازی منتظر بمانیم تا به سوالات خود برسیم.

البته تاکنون بسیاری از جزئیات ریمستر سه گانه GTA از جمله سیستم مورد نیاز و حجم آن در پلی استیشن 5 مشخص شده است و در مطلب دیگری تحت عنوان «هر آن‌چه که باید از ریمستر سه‌گانه GTA بدانید» درباره بازی صحبت کرده بودیم.

ریمستر سه‌گانه GTA در تاریخ ۲۰ آبان به صورت دیجیتالی و در تاریخ ۱۵ آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید