وب‌سایت راکستار با اشاره احتمالی به Bully 2 به‌روزرسانی شد

معرفی قسمت دوم به زودی؟

وب‌سایت راکستار با اشاره احتمالی به Bully 2 به‌روزرسانی شد

وب‌سایت راکستار به تازگی به‌روزرسانی شده که اشاره‌ای ضمنی به Bully 2 در آن وجود دارد و طرفداران گمان می‌کنند به زودی قسمت دوم معرفی می‌شود.

دو هفته پیش، شایعاتی پخش شده بود مبنی بر این که دنباله‌ای از بازی Bully، عنوان کلاسیک و محصول سال ۲۰۰۶ استودیو راکستار، نه تنها در دست ساخت قرار دارد، بلکه به زودی نیز معرفی می‌شود. از آن زمان شایعات متناقض دیگری نیز منتشر شد که درست است راکستار کار بر روی این بازی را آغاز کرده، اما یک ریمستر از بازی اول در راه است، نه Bully 2.

متاسفانه در حال حاضر، هیچ راهی وجود ندار که بدانیم چه کسی درست می‌گوید و چه کسی اشتباه می‌کند. البته ممکن است که هر دو شایعه اشتباه باشند. به هر حال، به تازگی شواهد بیشتری نمایان شده که نشان می‌دهد به طور حتم جریاناتی مرتبط به این سری در حال رخ دادن است.

در صفحه ردیت اختصاص داده شده به Bully 2، طرفداران سری اشاره کردند که وب‌سایت راکستار با یک لوگوی جدید به‌روزرسانی شده است، همان لوگویی که این شرکت در مراسم E3 سال ۲۰۰۵ درست پیش از معرفی بازی اصلی از آن استفاده کرده بود. در حال حاضر به نظر می‌رسد که این لوگو به Bully اشاره داشته و احتمالاً اتفاقاتی در جریان است، اما نمی‌توان به طور حتم مطمئن بود.

استودیو راکستار به تغییر لوگوی خود بسته به عنوانی که آنها در دست ساخت دارند، شهرت دارد. به طور مثال، با Red Dead Redemption 2، لوگوی خود را به نسخه قرمز و مشکی تغییر دادند. با اینکه کاملاً یکی نیست، اما مطمئناً یک مورد مشابه است.

متأسفانه همانطور که گفته شد در حال حاضر همه چیز تنها در حد حدس و گمان است. تا لحظه انتشار این خبر، راکستار هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نداشته و انتظار نیز نمی‌رود که حرفی بزنند. آنها نه تنها تاکنون در مورد ساخت ریمستر Bully یا قسمت دوم نظری نداده‌اند، بلکه به طور کلی در مورد شایعات، گزارش‌ها، درزهای اطلاعاتی و یا هر نوع دیگری از حدس و گمان و جزئیات غیر رسمی، اظهار نظری نداشته‌اند.

پیش از این در تیر ماه امسال تام هندرسون ادعا کرده بود راکستار به خاطر سلامتی کارکنان خود بازی GTA 6 را تا پیش از ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ عرضه نمی‌کند و به همین خاطر تئوری‌ها و شایعات مرتبط با Bully 2 حسابی قوت گرفت. مخاطبان اعتقاد دارند راکستار می‌خواهد این فاصله زمانی طولانی را با انتشار نسخه دوم Bully پر کند.

دیدگاهتان را بنویسید