پلی استیشن بازی‌های انحصاری اعلام نشده‌ای دردست تولید دارد

منتظر بازی جدید توسعه‌دهنده Ghost of Tsushima باشیم؟

پلی استیشن بازی‌های انحصاری اعلام نشده‌ای دردست تولید دارد

تا سال ۲۰۲۳ سونی چند بازی انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن خود منتشر می‌کند که همه آن‌ها به نوبه خود بسیار هیجان انگیز هستند. در این لیست اسامی بازی‌هایی مانند: Horizon Forbidden West، Gran Turismo 7، God of War Ragnarok وMarvel’s Spider Man 2 دیده می‌شود. اما ظاهرا این کمپانی ژاپنی، ورقه‌های رونکرده‌ای هم در چنته دارد.

در فروم آنلاین Reset Era، یکی از طراحان کهنه‌کار بازی در استودیو ساکرپانچ (سازنده Ghost of Tsushima) گفت که سونی بازی‌های اعلام نشده‌ای نیز دارد و دستش را کاملا رو نکرده است. متاسفانه او اطلاعات بیشتری از این پروژه‌های پنهان نداد ولی ظاهرا زمان عرضه این بازی‌ها بسیار نزدیک است.

یکی از توسعه دهندگان نیز در جواب یکی از بازیکنان که از کمبود بازی‌های بزرگ برای کنسول PS5 گله می‌کرد، این گونه جواب داد:

مردم فکر می‌کنند بازی دیگری منتشر نخواهد شد، چون سونی صرفا چیزی اعلام نکرده؟ بسیار خوب!

قابل پیش بینی بود که پس از این اظهار نظرهای متوالی، بسیاری از بازیکنان به این فکر بیافتند که یکی از این بازی‌های جدید در دست ساکرپانچ قرار دارد ولی این قدری غیرمنطقی است. زیرا ساکرپانچ همین پارسال بود که گوست آف سوشیما را عرضه کرد و امکان ندارد توانسته باشد در این زمان کم یک بازی انحصاری بزرگ برای سونی بسازد.

اگر واقعا ساکرپانچ مشغول کار برروی چیزی باشد، ممکن است یک بسته الحاقی برای گوست آف سوشیما باشد که مانند قبلی، جهان بازی را گسترش دهد.

این بازی‌های مرموز هرچه هم که باشند، ممکن است که خیلی در سطح انتظاراتمان ظاهر نشوند. وگرنه حتما سونی خبری از وجودشان می‌داد. به علاوه، محتمل‌ترین زمان برای انتشار این بازی مرموز، پاییز یا زمستان ۲۰۲۳ است. یعنی پس از عرضه Marvel’s Spider Man 2.

شما چه فکری می‌کنید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید