چگونه تارانداز مردعنکبوتی را در فورتنایت دریافت کنیم؟

تبدیل به مرد عنکبوتی شوید!

چگونه تارانداز مردعنکبوتی را در فورتنایت دریافت کنیم؟

مرد عنکبوتی با ورود خود به فورتنایت، سلاح Web Shooters را نیز به همراه می‌آورد که بازیکنان می‌توانند آن را دریافت کنند و اکنون به شما می‌گوییم که چطور آن را دریافت کنید.

با شروع فصل اول از چپتر سوم فورتنایت، مرد عنکبوتی پس از مدت‌ها انتظار طرفداران به بازی اضافه خواهد شد و باید گفت که تنها یک اسکین با خود به بازی اضافه نمی‌کند. شما می‌توانید با هر اسکینی، از سلاح جدید Web Shooters مرد عنکبوتی استفاده کنید چرا که قرار است به زودی تبدیل به یک سلاح اسطوره‌ای (Mythic) شود. باید گفت که تیرانداز تیر عنکبوتی به ارزانی به دست نمی‌آید و مسلماً بازیکنان زیادی به دنبال آن دریافت خواهند بود، پس اکنون با ما همراه شوید تا بدانید که چطور می‌توان سلاح Web Shooters مرد عنکبوتی را در چپتر سوم فورتنایت دریافت کنید.

Mythic Web Shooters

زمانی که سلاح تیرانداز تار عنکبوتی اسطوره‌ای به فورتنایت اضافه شود، باید گفت که دومین اسلحه سطح اسطوره‌ای در این چپتر از بازی، در کنار Mythic MK-7 Assault Rifle متعلق به شخصیت فاندیشن خواهد بود. تیرانداز تار عنکبوتی به طور تصادفی در زمان شروع چپتر سوم بازی قابل دسترس بود که نه تنها این فرصت را برای ما فراهم کرد که بدانیم چه قابلیتی دارد و چگونه کار می‌کند، بلکه اکنون می‌دانیم زمانی که به طور رسمی به بازی اضافه شود، از کجا باید آن را خریداری کرد.

در حال حاضر شرکت اپیک گیمز اعلام کرده است که تیرانداز تار عنکبوتی زودتر از ۱۱ دسامبر (شنبه هفته آینده) در بازی قابل دسترسی نخواهد بود. هر چند بدین معنی نیست که به طور خودکار از روز شنبه یا یکشنبه این سلاح به فروشگاه اضافه می‌شود و می‌توان آن را خرید. بلکه به احتمال قوی تیرانداز تار عنکبوتی در به‌روزرسانی سه شنبه هفته آینده، ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) از راه برسد.

به محض این که این سلاح به بازی اضافه شود، شخصیت NPC به نام Guaco در منطقه Greasy Grove آن را به دوست‌داران خواهد فروخت. در مدت زمان کوتاهی که تیرانداز تار عنکبوتی به طور تصادفی به بازی اضافه شده بود و قابل خریداری بود، گوآکو آن را به قیمت ۴۰۰ شمش طلا می‌فروخت که تقریباً هم‌رده قیمت‌ یک سلاح Mythic یا Exotic در چپتر سوم فورتنایت است.

در ویدئو کلیپ منتشر شده توسط کاربر GlitchKing15 که اکانت HYPEX آن را در توئیتر منتشر کرد، با استفاده از تیرانداز تار عنکبوتی شما می‌توانید همچون مرد عنکبوتی از اطراف آویزان شوید و به کمک تارهای آن، به اینطرف و آنطرف تاب بخورید و نقشه چپتر سوم فورتنایت را به راحتی طی کنید. هنوز مشخص نیست که بازیکنان می‌توانند از قابلیت تهاجمی سلاح اسطوره‌ای نیز استفاده کنند یا آن که تیرانداز تار عنکبوتی تنها برای اهداف پیمایشی کاربرد دارد. همچنین به نظر می‌رسد که با هر بار استفاده کردن از آن، به حالت خنک شدن (Cooldown) می‌رود تا از استفاده بیش از حد بازیکنان جلوگیری کند.

دفعه بعد که خود را در جایگاه اشتباهی از ساختمان عظیم یک بازیکن پیدا کردید، شاید بتوانید با استفاده از Web Shooters همچون پیتر پارکر که دزدکی وارد خانه می‌شد تا زن عمو مِی را از خواب بیدار نکند، شما هم مخفیانه از برج بازیکنان بالا بروید و آنها را غافلگیر کنید. به محض این که تیرانداز تیر عنکبوتی به طور رسمی منتشر شود، باید منتظر ویدئوهای گیم‌پلی و جزئیات بیشتر از نحوه کارکرد آن بمانیم.

بازی فورتنایت هم اکنون برای پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان و ایکس سری ایکس قابل دسترس است. روز گذشته به تحلیل نقشه چپتر سوم و راز و رمزهای پنهان آن پرداخته بودیم که از بازگشت اعضاء گروه Seven خبر می‌داد و پیش از آن نیز اشاره کرده بودیم اسکین‌های پیش‌ فرض اصلی بازی به فروشگاه اضافه شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید