کارگردان هری پاتر به ساخت اقتباس سینمایی نمایش The Cursed Child علاقه دارد

The Cursed Child نمایش جدید هری پاتر از نویسنده اصلی است

کارگردان هری پاتر به ساخت اقتباس سینمایی نمایش The Cursed Child علاقه دارد

کریس کلمبوس کارگردان هری پاتر قصد دارد فیلم اقتباسی The Cursed Child را نیز با حضور بازیگران اصلی این مجموعه تولید کند.

نمایش دو بخشی Harry Potter and the Cursed Child یا «هری پاتر و فرزند نفرین‌شده» که توسط جک تورن، جی.کی. رولینگ و جان تیفانی نوشته شده، موفقیت زیادی را تجربه کرده است. اکنون کریس کلمبوس کارگردان Harry Potter مشتاق است که اقتباس سینمایی این نمایشنامه را با حضور دنیل ردکلیف، روپرت گرینت و اما واتسون تولید کند.

کلمبوس در مصاحبه با Variety از تمایل خود برای اقتباس از این نمایشنامه برای سالن‌های سینما صحبت کرد. او عنوان کرد:

علاقه زیادی دارم تا The Cursed Child را کارگردانی کنم. این یک نمایش فوق‌العاده است و بچه‌ها (واتسون، ردکلیف، گرینت) نیز در سن مناسبی برای ایفای این نقش‌ها هستند.

نمایش The Cursed Child

کلمبوس دو فیلم اول سری هری پاتر یعنی سنگ جادو (Sorcerer’s Stone) و اتاق اسرار (Chamber of Secrets) را کارگردانی کرده است و تهیه‌کننده فیلم سوم، زندانی آزکابان (Prisoner of Azkaban) بوده است. این کارگردان همچنین از احساسان خود در مورد ساخت فیلم اول صحبت کرد و گفت:

انتظار داشتم که در دو هفته اول کار اخراج شوم. خیلی نگران بود اما از این واقعیت نیز آگاهی داشتم که اگر این کار را خراب کنم، احتمالا دیگر هیچ کاری انجام نخواهم داد.

از بین فیلم‌هایی که او کارگردانی کرده، فیلم اول یا Sorcerer’s Stone موفقیت چشمگیری داشت و مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت. علاوه بر این، فیلم جوایز متعدد و چند نامزدی در اسکار برای بهترین طراحی صحنه، بهترین طراحی لباس و بهترین موسیقی فیلم را دریافت کرد.

برادران وارنر هنوز درباره ساخت اقتباس سینمایی Harry Potter and the Cursed Child هیچ بیانیه منتر نکرده است، اما این استودیو مشغول ساخت مجموعه دیگری است که داستان اولین جنگ جادوگران را روایت می‌کند. فیلم اول این مجموعه با نام Fantastic Beasts and Where to Find Them موفقیت مالی و بازخورد مثبتی از منتقدان دریافت کرد، اما فیلم دوم با نام The Crimes of Grindelwald در گیشه نمایش ضعیفی داشت و به کم درآمدترین فیلم هری پاتر تبدیل شد.

سومین قسمت از این مجموعه نیز با نام The Secrets of Dumbledore قرار است در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ (۲۶ فروردین ۱۴۰۱) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید