کدمسترز در ساخت Need for Speed جدید دست دارد

تلاش برای تسریع روند ساخت بازی

کدمسترز در ساخت Need for Speed جدید دست دارد

Criterion Games بخشی از استودیوی همکار کدمسترز (Codemasters) متعلق به الکترونیک آرتز را جذب کرده تا تیم ساخت Need for Speed جدید خود را دو برابر کند.

استودیوی شعبه Cheshire کدمسترز که اخیرا روی بازی Onrush کار کرده بود، چند ماه گذشته را صرف یک «مشارکت نزدیک» با استودیو کرایتریون گیمز کرده بود و اکنون رسما بخشی از آن است.

در اکانت توییتر استودیو کدمسترز، توسعه‌دهنده اعلام کرد که این همکاری «آینده Need for Speed را خلق می‌کند و یک استودیوی واحد کرایتریون با دو مرکز را تشکیل می‌دهد».

آن‌ها در ادامه اضافه کردند:

این ادغام از شراکت نزدیکی که دو استودیو در چند ماه گذشته داشتند، ایجاد شده است. با به اشتراک گذاشتن ارزش‌های مشترک و فرهنگ‌های مشابه، ما قویا معتقدیم که یکپارچه‌سازی بخش عظیمی از متخصصین هر دو تیم به ما کمک می‌کند تا بهترین تجربه مسابقه‌ای را برای بازیکنانمان ارائه دهیم.

بازی Need for Speed

به‌نظر می‌رسد که استودیو Criterion آماده است تا فرآیند به ساخت بازی جدید و بدون نام نید فور اسپید خود پس از تاخیرهایی که به واسطه کمک در توسعه بازی جنجالی Battlefield 2042 ایجاد شده بود، سرعت ببخشد.

از زمان معرفی این بازی در فوریه ۲۰۲۰، اطلاعاتی بسیار کمی در رابطه با آن منتشر شده است و EA تنها تایید کرد که پس از ساخت سه بازی توسط استودیو Ghost Games (که اکنون به EA Gothenburg تبدیل شده) به استودیو کرایتریون بازخواهد گشت. کرایتریون در سال ۲۰۱۲ بازی Need for Speed: Most Wanted را ساخت و برای ساخت سری بازی‌های مسابقه‌ای Burnout شناخته می‌شود.

پس از شایعات اخیر که از عرضه بازی جدید Need for Speed ​​در ماه نوامبر امسال خبر می‌داد، ماه گذشته گزارشی منتشر شده که بازی در نسخه‌ای تخیلی از شهر شیکاگو ساخته می‌شود و سبک هنری «تصاویر واقع‌گرایانه» را با «عناصر انیمه‌ای» ترکیب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید