کراس‌اوور دو بازی Dead Cells و Hollow Knight امروز در دسترس قرار می‌گیرد

به همراه پنج بازی دیگر

کراس‌اوور دو بازی Dead Cells و Hollow Knight امروز در دسترس قرار می‌گیرد

Dead Cells و Hollow Knight دو تا از بهترین عناوین مستقل چند سال اخیر هستند و اکنون قرار است شاهد کراس‌اووری بین دو بازی باشیم.

استودیو Motion Twin کلیپ کوتاهی در توییتر منتشر کرده که شخصیت اصلی دد سلز را در حالی نشان می‌دهد که از شمشیر معروف Hollow Knight استفاده می‌کند. Dead Cells یک بازی روگ‌لایک است که اولین بار در سال ۲۰۱۷ برای پی‌سی به بازار عرضه شد. استقبال بسیار زیاد پی‌سی‌بازان از این بازی باعث شده که Hollow Knight آن را برای پلتفرم‌های دیگری مثل پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، گوشی‌های اندرویدی و آیفون نیز منتشر کند.

مطمئنا پس از گذشته چهار سال اگر استودیو Motion Twin به سراغ پروژه جدیدی برود، کسی آن‌ها را سرزنش نمی‌کند. با این وجود آن‌ها به پشتیبانی خوب خود ادامه داده‌اند و امروز آپدیت جدید برای Dead Cells منتشر می‌شود که شامل کراس‌اوورهایی با شش بازی مختلف است. این به‌روزرسانی آیتم‌ها و قابلیت‌های مختلفی را از این بازی‌ها به دد سلز اضافه می‌کند و ما این عناوین را برای شما لیست کرده‌ایم:

  • Guacamele e
  • Blasphemous
  • Hollow Knight
  • Hyper Light Drifter
  • Skul: The Hero Slayer
  • Curse of the Dead Gods
کراس اوور هالو نایت با بازی Dead Cells

در مورد Hollow Knight هم باید بگوییم یک بازی دوبُعدی در سبک مترویدوانیا، اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. استقبال از این بازی هم به اندازه‌ای خوب که نسخه دوم آن در دست ساخت قرار دارد. البته همان‌طور که اشاره کردیم شخصیت اصلی Hollow Knight در دد سلز حضور ندارد و تنها شاهد حضور شمشیر او خواهیم بود.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر برای پی‌سی و نینتندو سوییچ در دست ساخت قرار دارد، اما این احتمال وجود دارد که برای کنسول‌های سونی و مایکروسافت نیز عرضه شود. اگر به بازی‌های مستقل علاقه دارید ما خواندن مقاله «۳۰ بازی مستقل برتر که نگاهتان نسبت به بازی‌سازی را تغییر می‌دهند» پیشنهاد می‌کنیم.

Dead Cells هم‌اکنون روی پی‌سی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، آیفون و گوشی‌های اندرویدی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید