کونامی تریلر گیم‌پلی eFootball را منتشر کرد-نسخه جدید PES تفاوتی با یک محصول ناقص ندارد

به عنوان بخشی از رویداد مفصل گیمزکام، کونامی امروز اولین تریلر از گیم‌پلی eFootball را منتشر کرد. این تریلر مفصل از جهات مختلفی هواداران را نگران کرده چراکه نشان می‌دهد نسخه اولیه بازی خیلی از المان‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی را نیز شامل نمی‌شود. کونامی قول داده پس از عرضه رسمی، با انتشار آپدیت‌های متعدد eFootball را تکمیل کند.

به عنوان مثال قابلیت جدید ضربه‌زنی به توپ، سیستم Sharp Kick، پشتیبانی از دوال سنس پلی استیشن ۵ و بسیاری از بخش‌های دیگر بازی هنگام عرضه در دسترس نخواهند بود. کونامی در این رابطه گفت:

ما می‌خواهیم دست مردم هرچه زودتر به eFootball برسد، در نتیجه آن را با تعداد محدودی از تیم‌ها و حالت‌ها عرضه خواهیم کرد.


eFootball

نهایتا می‌توان نتیجه گرفت بازی جدید کونامی ابتدا در حد یک دمو ساده و اولیه راهی بازار می‌شود و بعدها آرام آرام قابلیت‌ها و بخش‌های مختلف آن تکمیل خواهد شد. در زمان عرضه، تنها ۹ تیم لایسنس‌شده در بازی حضور دارند و مخاطبان باید برای تجربه لیگ‌های آنلاین و کراس‌پلی تا اواسط پاییز صبر کنند. مدهای دیگر نظیر مسترلیگ و کریر مد نیز در زمستان به عنوان بسته‌های الحاقی جدا به بازیکنان فروخته می‌شوند.

نکته مهم دیگر این است که نسخه جدید PES دیگر از موتور بازی‌سازی فاکس استفاده نمی‌کند و کونامی به سراغ آنریل انجین ۴ رفته است. eFootball که پاییز امسال از راه می‌رسد یک بازی لایو سرویس است و دیگر به صورت سالانه عرضه نمی‌شود و شاهد انتشار آپدیت‌های منظم برای آن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید