کونامی ماه آینده با انتشار یک به‌روزرسانی مشکلات eFootball را برطرف می‌کند

روزهای سیاه کونامی

کونامی ماه آینده با انتشار یک به‌روزرسانی مشکلات eFootball را برطرف می‌کند

کونامی اواخر این ماه بروزرسانی جدیدی برای بازی eFootball منتشر می‌کند که برخی مشکلات بازی را برطرف خواهد کرد.

جانشین بازی‌های Pro Evolution Soccer تحت عنوان بازی eFootball دو هفته قبل منتشر شد و به دلیل مشکلات زیاد، مورد انتقاد شدید بازیکنان قرار گرفت. مشکلات این بازی به قدری زیاد بود که به بدترین بازی استیم تبدیل شد. در پی انتقادات، کونامی با انتشار یک بیانیه مشکلات بازی را تایید و از تمام طرفداران این مجموعه عذرخواهی کرد.

بازی eFootball

اکنون کونامی اعلام کرد که بروزرسانی نسخه ۰.۹.۱ در ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برای بازی eFootball منتشر خواهد شد. به گفته ناشر، بروزرسانی جدید برخی مشکلاتی که تاکنون گزارش شده است را برطرف می‌کند. به زودی جزئیات بیشتری از این بروزرسانی و مشکلات برطرف شده منتشر خواهد شد.

کونامی قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد اولین بروزرسانی اصلی بازی را در اواسط ماه نوامبر منتشر کند، که تعدادی حالت جدید از جمله Creative Teams را معرفی می‌کند و بازیکنان در آن می‌تواند مانند آلتیمیت تیم FIFA یا حالت myClub سری PES تیم خود را بسازند.

ویژگی دیگری نیز به کاربران اجازه خواهد تا در بین کنسول‌های مختلف با یکدیگر بازی کنند. برای مثال بازیکنان پلی استیشن، ایکس باکس و استیم می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند. سپس در زمستان، قرار است بازیکنان iOS و اندروید به مسابقات بین پلتفرمی اضافه شوند و مجموعه از مسابقات آنلاین آغاز شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید