یوبیسافت همچنان در حال توسعه شهر بازی فرانچایزهای خود است

پروژه قدیمی یوبیسافت در مالزی

یوبیسافت همچنان در حال توسعه شهر بازی فرانچایزهای خود است

اخبار جدیدی که از سوی یوبیسافت منتشر شده، اطلاعات تازه‌ای در مورد شهر بازی این شرکت در مالزی ارائه می‌کند که اخبار اولیه آن در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود.

یوبیسافت فرانچایزهای گسترده و متنوعی مانند سری Rayman تا عناوین مختلف Assassin’s Creed را در دسترس طرفداران خود قرار داده است و اکنون به دنبال راه‌هایی جدیدی است تا آن‌ها را زنده نگه‌ دارد. در سال ۲۰۱۵ اخباری درباره ساخت شهر بازی یوبیسافت با الهام از IP های این شرکت منتشر شده بود و اکنون به نظر می‌رسد این پروژه همچنان در حال توسعه است.

یوبیسافت

فرانچایزهای یوبیسافت در سال‌های گذشته یکی از اجزای اصلی صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است و بسیاری از طرفداران هر سال مانند سری Call of Duty یا فیفا منتظر بازی جدید Assassin’s Creed نیز هستند. در حالی که عنوان سال گذشته این سری با نام Assassin’s Creed Valhalla رکورد فروش بیشتر بازی‌های قبلی این سری را شکسته است، ظاهرا یوبیسافت احساس می‌کند اکنون برای بازبینی برنامه‌های شهر بازی خود آمادگی لازم را دارد.

اعلامیه اصلی یوبیسافت درباره این شهربازی سال ۲۰۱۵ اعلام شد و قرار بود سال ۲۰۲۰ افتتاح شود. در حالی که ساخت این پروژه در ابتدا قرار بود توسط RSG انجام شود که شهر بازی Smurfs را در مالزی اداره می‌کند، اکنون به نظر می‌رسد یوبیسافت با Storyland Studios همکاری کرده است. این شرکت طراحی و تولید توسط اعضای والت دیزنی، پیکسار، یونیورسال و لگولند تاسیس شده و آن‌ها برای کمک به یوبیسافت برای احیا کردن فرانچایزهای خود در این شهر بازی با Alterface همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید