Ad Guard Premium V 3.5.32 مسدود کننده ی تبلیغات در اندروید حرفه ای نسخه جدید

Adguard نرم افزاری جهت خلاصی از شر تبلیغات ناخواسته اینترنتی و همچنین افزایش ایمنی و سرعت نمایش وبسایتها است. با نصب بودن این برنامه در هنگام مشاهده ویدیوها و مطالعه مطالب اینترنتی شاهد تبلیغات ویدیویی ناخواسته، ویدیوهایی که به صورت خودکار پخش میشوند و ترافیک اینترنت شما را مصرف میکنند، تبلیغات پاپ آپ و … نخواهید بود. این برنامه با تمامی مرورگرهای سازگار است و علاوه بر بلاک کردن تبلیغات قادر است جلوی باز شدن وبسایتهای خطرناک را نیز بگیرد. برخی از وبسایتها با هدف سوء استفاده و کلاهبرداری طراحی شده اند، این برنامه با تشخیص این دسته از وبسایتها به شما اخطارهای لازم را میدهد. همچنین یکی دیگر از مزایای بلاک شدن این تبلیغات افزایش سرعت لود صفحات است. با نصب کردن این برنامه تغییر محسوسی در سرعت لود صفحات احساس خواهید کرد.

یکی از مزیتهای اصلی این برنامه ممانعت از باز شدن وبسایتهای فیشینگ و اخاذی است. این وبسایتها با تقلید ظاهر وبسایت اصلی مثلا یک وبسایت جعلی با آدرس و ظاهری شبیه وبسایتهای بانکی و یا درگاه های پرداخت بانکی کاربر را گول میزنند و با دریافت اطلاعات حساب بانکی افراد به هدف خود دست پیدا میکنند. این برنامه این دسته از وبسایتها را شناسایی میکند و جلوی باز شدن آنها را میگیرد و متناسب با آن سایت اخطارهای لازم را نیز به شما گوشزد میکند. این برنامه یک حالت وبگردی خاموش دارد که با فعال کردن آن هیچ اثری در هنگام وبگردی از شما باقی نمیماند. هیچ کوکی ذخیره نمیشود. آی پی شما مخفی میشود و بسیاری از قابلیتهای دیگر. والدینی که نگران فرزندان خود هستند با کمک این برنامه میتوانند وبسایتهای آلوده و نامناسب را مسدود کنند تا فرزندشان قادر به مشاهده محتوای نامناسب نباشد.

Tired of those annoying ads that pop up all the time on websites videos and etc? Use AdGuard Premium to get rid of all of them. Surf the web with ease.Tired of those annoying ads that pop up all the time on websites videos and etc? Use AdGuard Premium to get rid of all of them. Surf the web with ease.

دیدگاهتان را بنویسید