Elden Ring تاکنون ۱۶.۶ میلیون نسخه فروش داشته است

هم شاهکار و هم پرفروش

الدن رینگ (Elden Ring) یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ محسوب می‌شود که اکنون میزان فروش دقیق آن مشخص شده است.

با توجه به بازخوردهای بسیار خوبی که این بازی نقش‌آفرینیِ جهان باز کسب کرده بود، فروش بسیار خوب آن چندان تعجب برانگیز نیست. اکنون بندای نامکو در بخشی از کنفرانس مالی خود به عملکرد آخرین ساخته استودیو فرام‌سافتور در بازار اشاره کرده است. الدن رینگ توانسته در ماه‌های گذشته ۱۶.۶ میلیون نسخه فروش داشته باشد.


آخرین آمار رسمی از فروش Elden Ring به ۱۳.۴ میلیون نسخه اشاره داشت که یعنی در سه ماه گذشت ۳.۲ میلیون بازیکن جدید این بازی را خریداری کرده‌اند. چندی پیش گروه NPD نیز اعلام کرد که الدن رینگ توانسته وارد لیست ده بازی پرفروش تاریخ کشور آمریکا شود.

الدن رینگ (Elden Ring)
موفقیت و محبوبیت این بازی بسیار بزرگ به فروش آن ختم نمی‌شود. ویدیوهای بازی جدید فرام‌سافتور در طول ۶۰ روز اولیه عرضه، در یوتیوب ۳.۴ میلیارد بازدید به دست آوردند. این عدد برای عناوینی مثل GTA V و Red Dead Redemption 2 به ترتیب ۱.۹ میلیارد و ۱.۴ میلیارد بازدید است.

بازی Elden Ring هم‌اکنون روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید