It Takes Two احتمالا به نینتندو سوییچ خواهد آمد

به گفته یک افشاگر قابل اعتماد

It Takes Two احتمالا به نینتندو سوییچ خواهد آمد

یک افشاگر قابل اعتماد صنعت ویدیو گیم به انتشار بازی پرطرفدار مستقل It Takes Two برای نینتندو سوییچ اشاره کرده است.

شایعات و گزارش‌های مختلفی به احتمال برگزاری یک رویداد Nintendo Direct در این ماه اشاره کرده‌اند. در این رویدادها طرفداران نینتندو معمولا شاهد بازی‌های انحصاری این کنسول دستی و همچنین پورت‌های مورد انتظار آن هستند. حالا Snitch، افشاگر شناخته‌شده‌ای که ادعاهای اخیر او درست بوده‌اند، به احتمال معرفی بازی It Takes Two برای سوییچ اشاره کرده است.

طبق پیامی که توسط او در حساب شخصی دیسکوردش اعلام شده، ممکن است پورت سوییچ It Takes Two به‌زودی معرفی شود. البته او این بار هم ادعای خود را به صورت کاملا غیرمستقیم و به شکل چندین ایموجی (تصویر پایین) اعلام کرده است که البته هر کدام از آن‌ها به نوعی به این موضوع اشاره دارند.

It Takes Two

این موضوع در حالی اعلام شده که رئیس استودیو Hazelight، توسعه‌دهنده بازی It‌ Takes Two یعنی جوزیف فارس، در گذشته علاقه خود نسبت به نینتندو را نشان داده است، بنابراین هرچند چیزی به صورت رسمی اعلام نشده، احتمال زیادی وجود دارد که این استودیو در حال توسعه پورت سوییچ بازی موفق خود باشد.

مهم‌ترین دلیل که تاکنون It Takes‌ Two برای نینتندو سوییچ منتشر نشده به محدودیت‌های فنی مربوط می‌شود. سازنده بازی پیش از این گفته بود که اجرای بازی روی کنسول‌های نسل آخر یک چالش بسیار بزرگ است و در پشت صحنه تلاش‌های بسیار زیادی برای این امکان انجام شده است. او همچنین گفته بود که آن‌ها تیم بسیار کوچکی هستند و برای تحقق این امر به تلاش و زمان زیادی نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید