NASCAR Heat Mobile یا یکی از برترین بازی‌های ماشینی موبایلی

بازهم یک بازی ریسینگ دیگر!

بازی‌های ریسینگ امروزه یکی از پرطرفدارترین سبک‌های بازی‌سازی به شمار می‌روند که طرفداران و علاقه‌مندان زیادی نیز دارند. این بازی‌ها از سال‌ها پیش همراهمان بوده‌اند و به نوعی در شکل‌گیری صنعت بازی ویدیویی تاثیرگذار بوده‌اند. دنیای بازی‌های ریسینگ مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده‌اند. این بازی درست همانطور که انتظار می‌رفتند، عمل کردند و موفق شدند که خودشان را نیز ثابت کنند. دنیای بازی‌های ریسینگ بسیار پیچیده و مرموزتر از آن‌چیزی است که بنظر می‌رسد و ما باید خودمان را برای رو به رو شدن با چیزهایی دوست داشتنی و غیرقابل پیشبینی آماده کنیم. منتهی سوال اصلی اینجاست که آیا تمام این بازی‌ها به یک اندازه دوست داشتنی هستند؟ یا گاهی باید بیخیال این سبک از بازی‌ها شد.

برای پیدا کردن پاسخ این سوال؛ باید راهی سال‌ها پیش شویم. همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم؛ دنیای بازی‌های ریسینگ در طی چندین سال اخیر؛ انقلابی بزرگ را پشت سر گذاشته‌اند. بسیاری از بازی‌هایی که روزی به عنوان پادشاه عناوین ریسینگ به شمار می‌رفتند، امروزه دیگر آنطوری که باید طرفدار ندارند. برای مثال تنها کافیست که نگاهی به فرنچایز نید فور اسپید داشته باشید. روزی روزگاری این فرنچایز تبدیل به محبوب‌ترین فرنچایز ریسینگ تاریخ شده بود و متاسفانه امروزه دیگر چندان خبری از آن نیست.

در این بین؛ بازی‌های ریسینگ موبایلی نیز شرایط نسبتا مشابهی دارند. ریسینگ‌های موبایلی شاید به اندازه دیگر سبک‌های پلتفرم موبایل شناخته‌شده نباشند، اما همچنان می‌توان از این بازی‌ها انتظارات بالایی داشت. پس اگر طرفدار بازی‌های ریسینگ و ماشینی هستید، پلتفرم موبایل درست همان‌جایی است که باید به سراغش بروید. جایی‌که این پلتفرم خلاقیت را معنا کرده است و دنیایی رنگارنگ از آن‌چیزی که انتظار دارید را برایتان به تصویر کشیده و می‌توان انتظارات بالایی از بازی‌های سبک ریسینگ این پلتفرم داشت.

NASCAR Heat Mobile

ما در ویجیاتو تاکنون سعی کرده‌ایم که به سراغ بازی‌های ریسینگ مختلفی برویم. بازی‌های هرکدامشان داستان‌ها و ماجراهای خاص خودشان را داشتند و به اندازه‌ای که باید جذاب بودند تا بخواهیم مهمانشان شویم. در این بین نیز بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile یکی از برترین عناوین ریسینگ موبایلی است که روی کاغذ، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. NASCAR Heat Mobile یک بازی موبایلی ریسینگ متفاوت است که شما را راهی دنیایی واقع‌گرایانه از مسابقات ماشینی و تیم‌های بزرگ می‌کند.

بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile در سال ۲۰۱۷ و توسط استودیوی 704 Games برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد. این استودیو به صورت رسمی روی بازی‌های ریسینگ برگرفته از سری مسابقات ماشینی NASCAR کار می‌کرد و بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile نیز یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های آن‌ها به شمار می‌رفت. این بازی موبایلی بقدری موفقیت‌آمیز و دوست داشتنی بود که فورا تبدیل به یکی از برترین عناوین مسابقه‌ای پلتفرم موبایل شد و طرفداران زیادی نیز پیدا کرد. NASCAR Heat Mobile یک بازی خلاقانه و دوست داشتنی بود که شما را درگیر دنیایی مرموز می‌کرد.

درست مانند دیگر بازی‌های ریسینگ، NASCAR Heat Mobile نیز داستانی ندارد که بخواهید به سراغش بروید. چند سالی می‌شود که سازندگان بازی‌های ریسینگ بیخیال بخش داستانی شده‌اند و ترجیح داده‌اند که پتانسیل‌هایشان را در جایی دیگر استفاده کنند. هرچند که این موضوع ابدا توجیه خوبی برای استودیوی 704 Games نیست و آن‌ها می‌توانستند که تنها با اضافه کردن یک بخش داستانی کوچک؛ روحی جدید و دوست داشتنی‌تر به دنیای این بازی بدمند و NASCAR Heat Mobile را جذاب‌تر کنند.

NASCAR Heat Mobile

برای اجرای بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

در بخش گیم‌پلی نیز بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile دقیقا آن‌چیزی را ارائه می‌کند که از دنیای بازی‌های ریسینگ موبایلی انتظار می‌رود. در دنیای این بازی موبایلی ما همچنان شاهد همان ریشه اصلی بازی‌های ماشینی هستیم. پیستی بلند در انتظار شماست و از طرفی؛ ماشینی که باید به آن برسید. یکی از جمله چیزهایی که به محض تجربه NASCAR Heat Mobile شما را شگفت‌زده خواهد کرد، تنوع فوق‌العاده مپ‌ها و پیست‌های بازی است. بطوری که این بازی دستتان را کاملا در انتخاب پیست‌ها باز می‌گذارد و همچنین جالب است بدانید که این پیست‌ها درست براساس پیست‌های واقعی ساخته شده‌اند.

درست در همین حین است که NASCAR Heat Mobile برگ برنده خودش را معرفی می‌کند. تنوع ماشین‌های این بازی به شدت بالاست و حضور ماشین‌های لایسنس شده در دنیای NASCAR Heat Mobile باعث شده‌اند تا این بازی حس و حالی کاملا متفاوت داشته باشد. این بازی یک عنوان تعاملی است و شما برای تجربه آن نیازمند دسترسی به اینترنت هستید. نهایتا نوبتی هم که باشد، نوبت به المان‌های شخصی‌سازی بازی می‌رسد. جایی‌که این بازی موبایلی درست همانطور که انتظار می‌رفت، عمل‌ کرده و همه‌چیز دست به دست هم داده تا NASCAR Heat Mobile یک بازی خاص موبایلی باشد.

منتهی پیش از تجربه بازی موبایلی NASCAR Heat Mobile باید توجه داشته باشید که این بازی موبایلی یک تجربه واقع‌گرایانه از تمام چیزی است که در مسابقات NASCAR رخ داده‌اند. این بازی موبایلی ابدا دوست ندارد که خودش را دست کم بگیرد و یک بازی پیش‌پا افتاده بنظر برسد. این بازی موبایلی درست مناسب آن دسته از افرادی است که به دنبال یک بازی خاص هستند و نمی‌خواهند که به سراغ عناوین ساده موبایلی بروند.

NASCAR Heat Mobile

استودیوی سازنده این بازی در بخش طراحی گرافیک و جلوه‌های بصری NASCAR Heat Mobile تمام تلاشش را به کار گرفته است. به زبان ساده، گرافیک این بازی چندان بد نیست و می‌تواند در حد و اندازه یک بازی موبایلی ماشینی آن هم از سال ۲۰۱۷ راضی‌کننده بنظر برسد. هرچند که گرافیک می‌توانست بهتر باشد، اما با این‌حال این بازی موبایلی هنوز هم یک بازی قابل احترام است. نهایتا نوبت به بخش موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی بازی می‌رسد. این بازی موبایلی در این بخش نیز عملکردی یکسان دارد و همه‌چیز دست به دست هم داده تا NASCAR Heat Mobile لیاقت ستایش شدن را داشته باشد.

NASCAR Heat Mobile

پیشنهاد می‌شه!

اگر به دنبال یک بازی ماشینی جذاب هستید، باید به سراغ بازی NASCAR Heat Mobile بروید. جایی‌که این بازی به لطف گیم‌پلی و گرافیک فوق‌العاده خودش شناخته می‌شود و جزو یکی از برترین عناوین ریسینگ واقع‌گرایانه پلتفرم موبایل است. این بازی موبایلی درست در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی 704 Games برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و بقدری دوست داشتنی بود که هرگیمری بخواهد به سراغ این بازی برود.

NASCAR Heat Mobile

  • سازنده704 Games
  • سیستم عاملiOS اندروید
  • ژانرمسابقه‌ای
  • حجم:1300 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید