Nerf از اسلحه‌های بازی ماینکرفت رونمایی کرد

سلاح‌های Minecraft و Minecraft Dungeons به دنیای واقعی وارد می‌شوند

Nerf از اسلحه‌های بازی ماینکرفت رونمایی کرد

Nerf از همکاری جدید با ماینکرفت خبر داد تا آیتم‌ها و اسلحه‌های دو بازی Minecraft و Minecraft Dungeons را در دسترس بازیکنان قرار دهد.

هم اکنون دو محصول جدید این همکاری با نام‌های Nerf Minecraft Pillager’s Crossbow و Nerf Minecraft Stormlander برای طرفداران این کمپانی تولید اسباب‌بازی ارائه شده است. Pillager’s Crossbow بر اساس بازی اصلی Minecraft ساخته شده که با عقب کشیدن یک اهرم و کشیدن ماشه مخصوص آن، به کاربران امکان شلیک سه دارت را به صورت همزمان ارائه می‌کند. قیمت این محصول ۲۶.۴۹ دلار اعلام شده است.

Stormlander نیز بر اساس بازی Minecraft Dungeons و سلاح چکشی آن ساخته شده است. در توضیحات این محصول آمده است که بالای چکش می‌توانید سه دارت را قرار دهید که با کشیدن ماشه روی دسته آن‌ها شلیک می‌شوند. قیمت این محصول نیز ۲۰.۹۹ دلار اعلام شده است و در گالری زیر می‌تواند تمام محصولات تولید شده بر اساس بازی Minecraft را مشاهده کنید:

همچنین هم اکنون پیش فروش سه تفنگ اسباب بازی تک گلوله دیگر از این سری آغاز شده است که آن‌ها بر اساس اندر دراگون (The Ender dragon)، گاردین‌ها (Guardian) و گست (Ghast) ساخته شده‌اند و قیمت هرکدام از آن‌ها ۱۰.۹۹ دلار است.

دنیای بازی ماینکرفت همچنان در حال گسترده شدن است و در اخبار چند روز گذشته عنوان شده بود که پارک تفریحی دنیای والت دیزنی به ماینکرفت خواهد آمد. همچنین طرفداران این بازی هم اکنون منتظر پارت دوم آپدیت Caves & Cliffs هستند که اخیرا مشخص شد در تاریخ ۳۰ نوامبر (۹ آذر ۱۴۰۰) در دسترس قرار خواهد گرفت.

نرف (Nerf) یکی از بزرگترین برند‌های دنیای اسباب‌ بازی محسوب می‌شود که در چند دهه گذشته، سلاح‌های منحصر به فردی را روانه بازار کرده است. این دسته از سلاح‌ها به دلیل ساختار بسیار خاص خود، مورد توجه علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی قرار گرفته است. ا

دیدگاهتان را بنویسید