Serious Sam 4 به گیم پس و کنسول‌های نسل نهم آمد

عرضه بدون اطلاع بازی روی گیم پس

Serious Sam 4 به گیم پس و کنسول‌های نسل نهم آمد

بازی Serious Sam 4 که سال گذشته برای پی‌سی منتشر شده بود، اکنون در دسترس کنسول‌های نسل جدید و گیم پس قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد ایکس باکس بدون اطلاع قبلی شروع به انتشار بازی‌هایی روی سرویس اشتراکی محبوب خود یعنی گیم پس کرده و اکنون بازی Serious Sam 4 بدون هیچ اطلاعی به آن اضافه شده است. بازی شوتر اول شخص Croteam سال گذشته فقط برای پی‌سی و استیدیا / استادیا منتشر شده بود و روز گذشته به صورت غافلگیر‌کننده‌ای برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 و همچنین گیم پس منتشر شد.

در بازی Serious Sam 4 بازیکنان باید در برابر ارتش نیروهای فرازمینی مقابله کنند. علاوه بر کمپین داستانی تک نفره، این بازی همچنین شامل یک حالت چندنفره برای حداکثر چهار بازیکن می‌شود.

بازی Serious Sam 4

بازی در زمان عرضه برای رایانه‌های شخصی، موفقیت چندانی کسب نکرد، اما توسعه‌دهندگان آن برای ارائه نسخه نسل جدید آن یک سال فرصت داشته‌اند تا آن را بهینه‌سازی کنند. همچنین نکته جالب دیگر اینکه بازی در دسترس کنسول‌های نسل هشتم مانند ایکس باکس وان یا پلی استیشن 4 قرار نگرفته است.

هفته گذشته نیز ایکس باکس بازی‌های Townscaper و Generation Zero را بدون اعلام قبلی به سرویس اشتراکی خود اضافه کرد. هرچند عدم وجود بازاریابی برای عرضه این بازی‌های به صورت رایگان کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما طرفداران همیشه به بازی‌های رایگان علاقه‌مند بوده‌اند و این موضوع تا حدی ارزش سرویس گیم پس را نیز بسیار بیشتر از قبل می‌کند، زیرا علاوه بر بازی‌هایی که به صورت ماهانه طبق اعلام قبلی به این سرویس اضافه می‌شوند، بازی‌های دیگری نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت.

از طرفی دیگر اخیرا اعلام شده بود که چهار بازی برای انتشار همزمان روی گیم پس در Game Awards معرفی می‌شوند که هنوز مشخص نیست چه عنوانی خواهند بود. از طرفی دیگر مایکروسافت دوازده بازی جدید از جمله Stardew Valley و بازی مورد انتظار Halo Infinite را در همین ماه برای مشترکین گیم پس ارائه کرد که بازی جدید Halo از همین امروز منتشر شده است.

جهان همچنان در حال مقابله با مشکلات کمبود عرضه است که تا حد زیادی روی کنسول‌های بازی نیز تاثیرگذار بوده و مایکروسافت اعتقاد دارد که این رویه تا سال ۲۰۲۲ نیز ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید