آپدیت جدیدی برای پلی استیشن 5 منتشر شد

تلاش برای برطرف کردن کوچک‌ترین مشکلات

آپدیت جدیدی برای پلی استیشن 5 منتشر شد

تقریبا یک سال از لانچ پلی استیشن 5 گذشته و سونی با پشتیبانی و آپیدت‌های خوب خود، آن را از بعضی جهات به یک کنسول کاملا متفاوت تبدیل کرده است.

سونی به به روزرسانی ماه قبل ویژگی بسیار خوبی به پلی استیشن 5 اضافه کرد که مهم‌ترین آن‌ها پشتیبانی از حافظه اس‌اس‌دی M.2، فعال کردن صدای سه بعدی تلویزیون و شخصی‌سازی بیشتر کنترل سنتر بود. سونی همچنین با آپدیت ماه قبل نحوه نمایش دادن تروفی‌ها را نیز تغییر داده و آن‌ها را شبیه دوران پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 کرده است. با این وجود همه می‌دانیم که پلی استیشن 5 هنوز جای پیشرفت دارد و به همین خاطر سونی فریمور (سفت‌افزار) جدیدی را برای دانلود در دسترس قرار داده است.

سونی هنوز به صورت رسمی این آپدیت را معرفی نکرده است، اما جزئیات آن را می‌توان در صفحه نرم‌افزار سیستمِ پلی استیشن 5 پیدا کرد. ورژن دقیق این به روزرسانی 21.02-04.02.00 نام دارد و تنها عملکرد سیستم را بهبود خواهد بخشید. واقعا نیاز نیست تمام به روزرسانی‌ها با ویژگی‌های جدید همراه باشند. حفظ عملکرد خوب و پایدار نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و سونی با به روزرسانی‌های کوچک‌تر به این موضوع توجه می‌کند.

پلی استیشن 5

با توجه به پشتیبانی خوب سونی از PS5 و بازی‌هایی که این کمپانی ماه پیش به ما نمایش داد، طرفداران باید انتظار آینده درخشانی از این کنسول را داشته باشند. در ماه‌های آینده سانتامونیکا بازی God of War: Ragnarok و گوریلا گیمز Horizon Forbidden West را برای هر دو نسلِ کنسول‌های پلی استیشن منتشر می‌کنند. دو بازی انحصاری مورد انتظار دیگر طرفداران Marvel’s Spider-Man 2 و Wolverine هستند که استودیو اینسامنیاک گیمز روی آن‌ها کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید