آپدیت eFootbal 2022 با تاخیر مواجه شد

این قصه سر دراز دارد!

آپدیت eFootbal 2022 با تاخیر مواجه شد

eFootball 2022 به عنوان بازسازی برند PES از سوی کونامی، پیش از انتشار رسمی FIFA 22 بصورت رایگان عرضه شد اما ایرادات عجیب آن به همراه غیرفعال بودن شماری از قابلیت‌های اصلی، بمبارانی از نظرات منفی را از سوی کاربران عصبانی به دنبال داشت که موجب شد eFootball 2022 بدترین بازی تاریخ استیم لقب بگیرد. متاسفانه اخبار بد در خصوص این بازی گویا به اتمام نرسیده چرا که خبر می‌رسد آپدیت آن از سوی کونامی با تاخیر مواجه شده است.

اکانت رسمی eFootball 2022 در توییتر این خبر را تایید و اعلام نمود نسخه ۰.۹.۱ این بازی که قرار بود ۲۸ اکتبر امسال عرضه گردد، در ماه نوامبر منتشر خواهد شد و طی هفته‌های آتی، تاریخ دقیق ارائه آن نیز اعلام می‌شود. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که تمرکز این آپدیت صرفا بر مسائل و مشکلات عدیده‌ای است که از زمان انتشار اولیه بازی، کاربران از آن‌ها گله‌مند بوده‌اند.

هنوز دلیلی برای این تاخیر از سوی کونامی اعلام نشده است و صرفا همین را می‌دانیم که توسعه‌دهندگان با جدیت به دنبال حل مشکلات پرشمار eFootball 2022 هستند اما متاسفانه اخباری مبنی بر این که آپدیت مذکور دقیقا شامل چه اصلاحاتی خواهد بود، در دست نیست.

کونامی البته در بیانیه خود علاوه بر اعلام رسمی تاخیر در ارائه آپدیت، صمیمانه از کاربران عذرخواهی نموده و از شکیبایی طرفداران تشکر کرده است. توسعه‌دهندگان قطعا به خوبی می‌دانند طرفداران PES با ناامیدی به انتظار یک معجزه نشسته‌اند.

البته طبق اخبار پیشین می‌دانیم که مسائلی چون سرعت پاس و کیفیت گیم‌پلی تدافعی به همراه مشکلات بصری در کات‌سین‌های بازی، حالات چهره بازیکنان، دویدن آن‌ها و نحوه حرکت توپ در آپدیت کونامی مورد توجه ویژه‌ای واقع شده‌اند. اما هنوز مشخص نیست بخش‌هایی از بازی که در عرضه اولیه در دسترس نبودند (نظیر لیگ‌های آنلاین، سیستم Match Pass، مود Team Building و…) در چه وضعیتی قرار دارند؛ احتمالا این ویژگی‌ها در آپدیت ۰.۹.۱ به eFootball 2022 اضافه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید