احتمال ساخت دنباله فیلم Joker قوت گرفت

روند نوشتن داستان فیلم احتمال تکمیل شده

ساخت فیلم جوکر ۲ با حضور «واکین فینیکس» و کارگردانی «تاد فیلیپس» طبق گزارش‌هایی که اکنون منتشر شده، قوت گرفت.

در فیلم جوکر، فینیکس نقش «آرتور فلک» را ایفا می‌کند که به مرور زمان تبدیل به جوکر داستان می‌شود. پس از اکران در سال ۲۰۱۹، این فیلم به موفقیت بزرگی برای برادران وارنر و دی‌سی تبدیل شد. همچنین فیلم در سراسر جهان بیش از ۱ میلیارد دلار فروش داشته و فینیکس برای ایفای نقش خود در این فیلم برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد.

موفقیت Joker باعث شد تا از زمان‌ها قبل، شایعاتی در مورد ساخت دنباله آن شکل بگیرد. طبق گزارش‌ها، توسعه Joker 2 در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شد و آن زمان گفته شده بود که فیلیپس و «اسکات سیلور» نویسنده همکار او مذاکرات خود را با استودیوها آغاز کرده‌اند.

از آن زمان تاکنون، اخبار بیشتری در مورد دنباله فیلم منتشر نشده است و همچنین فینیکس گفته بود که از ساخت فیلم جدید چندان اطمینان ندارد. علاوه بر این، پس از ادغام برادران وارنر با دیسکاوری، سرنوشت جوکر ۲ و بسیاری از فیلم‌های دیگر دی‌سی زیر سوال رفته است.

اکنون گفته می‌شود که ساخت Joker 2 پیشرفت زیادی داشته است. طبق مقاله‌ای که توسط وب سایت Puck News منتشر شده، تاد فیلیپس به ساخت دنباله جوکر بسیار نزدیک شده است. با توجه به اینکه او کارگردانی و نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده دارد، ممکن است به این معنا باشد که داستان جوکر ۲ تقریبا کامل شده است. با این وجود، برادران وارنر هنوز به طور رسمی ساخت دنباله فیلم Joker را تایید نکرده و در مورد تاریخ انتشار آن چیزی مشخص نیست.

فیلم جوکر

این اخبار در حالی منتشر شده که گفته می‌شود فیلیپس ‌ممکن است نقش بزرگ‌ترین در آینده دنیای سینمایی دی‌سی داشته باشد. دیوید زاسلاو، مدیر اجرایی دیسکاوری اخیرا گفته بود که می‌خواهد کارگردان Joker به عنوان مشاور فیلم‌های دی‌سی حضور داشته باشد.

در نهایت باید اشاره کرد که هنوز هیچ‌کس نمی‌داند که وضعیت توسعه Joker 2 به چه صورت پیش می‌رود و داستان آن درباره چه چیزی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید