اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 لو رفت

حالت War Game و قابلیت‌های دیگر باز خواهند گشت

اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 لو رفت

با توجه به اطلاعات افشا شده جدید از بازی Call of Duty Modern Warfare 3 که پیش‌تر هم نمونه‌اش را مشاهده کرده‌ بودیم، حالا می‌توانیم شناخت بهتری از مکانیزم گیم‌پلی داشته باشیم.

اخیرا کاربری در شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری BobNetworkUK@ که ظاهرا تصاویری از بخش آلفای بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 را با کاربران به اشتراک گذاشته بود، اینطور ادعا می‌کند که استودیوی بازی‌سازی اسلیج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) برای توسعه بهتر بخش گیم‌پلی در حال کار روی مشکلاتی است که بازیکنان از وجود آن‌ها در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شکایت می‌کنند.

باب ادعا می‌کند که نقشه کلاسیک کوچک و هم قابلیت Ninja Perk باز خواهند گشت. به گفته این اینسایدر اطلاعاتی، امتیازات دوباره به شکل Gear خواهد بود که ویژگی‌های خاص خودش را دارد و طرفداران قدیمی متوجه می‌شوند این سیستم امتیازدهی چگونه کار می‌کند. علاوه بر این موضوع، او ادعا کرده است که حالت War Game از بازی Call of Duty: WW 2 به بخش آنلاین باز خواهد گشت و همانطور که می‌توانید انتظارش را داشته باشید، MW3 از نظر طراحی بسیار نزدیک به بازی قبلی خودش خواهد بود.

Call of Duty : Modern Warfare 3

تیم سازنده پیش از تولید بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 که نزدیک به زمان رونمایی‌اش هم هستیم، قرار بود محتوای این بازی را به عنوان بسته‌الحاقی برای بازی MW 2 تولید کند که در نهایت برنامه‌ها به صورت کلی عوض شد با توجه به اینکه حدودا ۵ ماه تا زمان انتشار نهایی بازی (بر اساس شایعات) فاصله داریم، تیم سازنده هنوز در بخش آلفای توسعه و تولید هستند.

اینطور که سایر گزارش‌ها به ما نشان می‌دهند، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۹ آبان ۱۴۰۲ به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی تیم سازنده‌اش، وب سایت ویجیاتو را حتما دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوع با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید