You are currently viewing انیمیشن سریالی بتمن بی باک ( batman the brave and the bold ) 2011-2008 کامل

انیمیشن سریالی بتمن بی باک ( batman the brave and the bold ) 2011-2008 کامل

توضیحات

Batman The Brave And The Bold انیمیشن سریالی بتمن : شجاعت و شهامت یک مجموعه تلویزیونی محصول کشور آمریکا می باشد که داستان آن براساس کمیک های محبوب DC ساخته شده است .

داستان اصلی Batman The Brave And The Bold درباره این است که دو قهرمان داستان های کمیک DC با کمک یکدیگر می خواهند که شهر را از جرم و جنایت حفظ کنند و یا به دستگیری اشراری که قصد آشوب دارند با کمک هم بپردازند به طور مثال در انیمیشن Batman The Brave And The Bold شخصیت محبوب یعنی بتمن با دیگر قهرمانان همراه می شود و با کمک آن ها به انجام ماموریت های خود می پردازد .

پخش این مجموعه در 14 نومبر سال 2008 در آمریکا شروع شد و در 18 نوامبر سال 2011 به پایان رسید . هر قسمت این کارتون دارای داستان جداگانه ای نسبت به قسمت های قبل است به صورتیکه در هر قسمت شما شاهد همراهی یک کاراکتر جدید همراه با بتمن و یا یک دشمن جدید خواهید بود مثلا در فصل اول دشمن بتمن Equinox است ولی در فصل دوم Starro و … داستان غنی بتمن باعث شده است که دست سازندگان برای ساخت این مجموعه بسیار باز باشد و بتوانند قسمت های زیادی از آن را برای نمایش آماده سازند .

در این سریال سعی شده است که از کاراکترهایی که کمتر در فیلم ها استفاده شده است استفاده شود مثلا Green Arrow, Wildcat, Plastic Man و … که کمتر آن ها را دیده اید استفاده شود . Bruce Wayne تا فصل دوم این انیمیشن به صورت پنهان می باشد و از فصل دوم به بعد از آن رونماییی می شود.نام:Batman The Brave And The Boldکیفیت:720pزیرنویس:نداردزبان:انگلیسیژانر:انیمیشن – کمدی – اکشنکارگردان:James Tucker

دیدگاهتان را بنویسید