اولین آپدیت بزرگ بازی Deathloop با تغییرات مهمی منتشر شد

بهبود واکنش NPC‌ها و موارد دیگر

اولین آپدیت بزرگ بازی Deathloop با تغییرات مهمی منتشر شد

اولین آپدیت بزرگ بازی Deathloop برای پلی استیشن ۵ و پی‌سی منتشر شد که به واسطه آن بازیکنان متوجه چندین پیشرفت از جمله واکنش بهتر NPC‌ها شده‌اند.

بتسدا در وب سایت خود جزئیات بیشتری درباره این آپدیت منتشر کرده است. حجم اولین آپدیت بازی Deathloop از استودیو Arcane حدود ۵ گیگابایت برای بازیکنان پلی استیشن ۵ و ۱۱ گیگابایت برای نسخه پی‌سی است. در کنار رفع چندین مشکل که باعث خرابی تجربه بازی می‌شد، توسعه‌دهندگان تغییرات دیگری را نیز اعمال کرده‌اند که مطمئنا طرفداران را خوشحال می‌کند.

بازی Deathloop

شاید مهمترین تغییر این آپدیت بهبود واکنش NPC‌های بازی Deathloop باشد. آرکین نیز اعلام می‌کند که در این آپدیت نحوه رفتار آن‌ها بهبود پیدا کرده و اکنون واکنش بهتری نسبت به حرکات بازیکنان نشان می‌دهند. این تغییر پس از آن صورت گرفت که بسیاری از بازیکنان از نحوه رفتار دشمنان در این بازی شکایت کرده بودند.

برای بازیکنان پلی استیشن ۵، این آپدیت همچنین شامل یک صفحه کالیبراسیون برای پشتیبانی از HDR و یک نشانگر اتصال ضعیف روی صفحه می‌شود که هنگام بازی در مقابل قاتلان رقیب ضعیف بودن اینترنت را نشان می‌دهد. قابلیت دوم برای پی‌سی نیز عرضه می‌شود اما مهمتر از همه، پشتیبانی از فناوری Nvidia DLSS است که بازی را به صورت کلی و برای افرادی که مشکل فریم صفحه را گزارش کرده بودند بهبود می‌بخشد.

همچنین با وجود این به‌روزرسانی، پشتیبانی Deathloop از دوال سنس روی پی‌سی بسیار بهتر شده است. در نهایت اکنون وضعیت عملکرد بازی هنگام روشن بودن رهگیری پرتو (Ray-Tracing) بهبود قابل توجهی داشته.

دیدگاهتان را بنویسید