اولین تصاویر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City منتشر شد

فیلم قرار است به ریشه‌های ترسناک خود برگردد

اولین تصاویر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City منتشر شد

اولین تصاویر و جزئیات جدیدی از ریبوت فیلم رزیدنت اویل با نام Resident Evil: Welcome to Raccoon City منتشر شده است.

تصویر منتشر شده توسط IGN برای اولین بار «اون جوگیا» را در نقش لیان اس. کندی و «کایا اسکودلاریو» را در نقش کلر ردفیلد نشان می‌دهد. همچنین در ادامه تصاویر، شخصیت‌هایی مانند آلبرت وسکر (با بازی تام هاپر) جیل ولنتاین (با بازی هانا جان کامن) و برد ویکرز (با بازی نیتن دیلز) دیده می‌شوند.

رزیدنت اویل

همچنین مصاحبه‌ای با «یوهانس رابرتس» کارگردان فیلم رزیدنت اویل منتشر شده که تایید می‌کند پروژه جدید آن‌ها بر اساس دو بازی اول Resident Evil ساخته شده و روی این موضوع تمرکز خواهد کرد که Racoon City چگونه به نقطه اصلی شیوع ویروس تبدیل شده است. او همچنین در مصاحبه خود عنوان می‌کند که این فیلم با عناوین قبلی با بازی «میلا یوویچ» تفاوت دارد:

این فیلم واقعا هیچ ارتباطی با مجموعه‌های قبلی ندارد. ما قصد داریم با این پروژه به دنیای بازی نزدیک شویم و برعکس فضای علمی و تخیلی فیلم‌های قبلی یک دنیای ترسناک ایجاد کنیم. من واقعا تحت تاثیر ریمیک بازی دوم قرار گرفتم و می‌خواهم فیلمی شبیه به آن بسازم.

او ادامه می‌دهد:

من به شدت تحت تاثیر فیلم‌هایی مانند The Exorcist، Don’t Look Now و The Shining هستم. می‌توانید ساختار بازی را در این فیلم‌های حس کنید. خبری از فناوری پیشرفته وجود ندارد و به نظر می‌رسد همه چیز خراب شده. قصد دارم Raccoon City شبیه به شهر Deer Hunter باشد، شهر ارواحی که توسط بقیه جهان فراموش شده است.

کارگردان اشاره می‌کند که قصد دارد دنیای سینمایی رزیدنت اویل به ریشه‌های اصلی خود یعنی ترس و وحشت برگردد. رابرتس در ادامه مصاحبه خود عنوان می‌کند:

فکر می‌کنم طرفداران بازی نیز چنین احساسی داشته باشند و شخصیت‌ها و مکان‌های نمادین بازی ببینند. ما قدم به قدم فیلم خود را با کپکام بررسی کردیم و همچنین‌های از طرح‌های اصلی عمارت اسپنسر و ایستگاه پلی راکون استفاده کردیم تا بازسازی آن‌ها به واقعی‌ترین شکل ممکن انجام شود.

فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City قرار است در تاریخ ۳ آذر توسط سونی پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید