بازیگر لارا کرافت اطلاعات جدیدی از فیلم Tomb Raider 2 به اشتراک گذاشت

دنباله توم ریدر سرانجام ساخته می‌شود؟

بازیگر لارا کرافت اطلاعات جدیدی از فیلم Tomb Raider 2 به اشتراک گذاشت

هواداران لارا کرافت و Tomb Raider (مهاجم مقبره) مدت‌هاست که منتظر اخبار جدیدی از دنباله فیلم اخیر آن، یعنی Tomb Raider 2 هستند. سرانجام آلیسیا ویکاندر، بازیگر سوئدی شخصیت لارا کرافت در مصاحبه‌ای درباره این دنباله صحبت کرده و اطلاعات جدیدی از آن در اختیار طرفداران قرار داده است.

ویکاندر در گفت‌ و‌ گویی با مجله توتال فیلم درباره این دنباله و همچنین کارگردان آن، میشا گرین صحبت و از همکاری خود با او ابراز رضایت زیادی کرده است. گرین همچنین به عنوان توسعه‌دهنده و تهیه‌کننده اجرایی سریال Lovecraft Country که از شبکه HBO پخش می‌شود نیز همکاری کرده است.

گویا او و آلیسیا ویکاندر روابط صمیمی با یکدیگر دارند و در جلسه‌ای اینترنتی که اخیرا برگزار شده، درباره برنامه‌های بزرگی که برای قسمت اکشن فیلم Tomb Raider 2 دارند صحبت‌هایی کرده‌اند؛ خبرهایی که می‌تواند برای طرفداران این سری بسیار هیجان‌انگیز باشد. ویکاندر در این باره می‌گوید:

هنگامی که استودیو برای اولین‌بار انگیزه‌اش را برای ساخت این دنباله اعلام کرد، من بسیار هیجان‌زده شدم. همچنین وقتی میشا گرین برای ایفای نقش لارا به من اشاره کرد و بعد از دیدن کار او در Lovecraft Country، بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. این واقعا برای من مایه افتخار است که کنار زنی همسن خود بنشینم و درباره این پروژه بزرگ، بدلکاران و دیگر برنامه‌های بزرگی که در پیش داریم، صحبت کنم. امیدوارم این همکاری به نتیجه بسیار خوبی ختم شود.

فیلم Tomb Raider 2

انگیزه و هیجان ویکاندر درباره این دنباله غیرقابل انکار است، اما طرز صحبت‌هایش به‌گونه‌ای است که نمی‌توان از ساخت Tomb Raider 2 مطمئن بود. در ماه جولای، وی گفته بود که پس از مشکلات به وجود آمده به دلیل پاندمی کرونا، امیدوار است آن‌ها راهی برای شروع پروژه و ساخت این دنباله پیدا کنند. البته ممکن است به دلیل اختلافاتی که با برادران وارنر وجود دارد، ویکاندر کمی انتظارات خود را پایین آورده باشد.

ساخت فیلم‌های لایو اکشن از بازی‌ها چند سالی است که اوضاع بهتری پیدا کرده و به نوعی احیا شده‌ است. فیلم‌هایی مانند Pokemon: Detective Pikachu و Sonic the Hedgehog ثابت کردند که اقتباس‌های وفادار به آثار اصلی می‌توانند در باکس‌آفیس سودآور باشند. با وجود عناوینی مثل Resident Evil: Welcome to Raccoon City و The Last of Us این رویه می‌تواند به درستی پیش رفته و در آینده شاهد اقتباس‌های باکیفیت‌تری از بازی‌ها باشیم.

فیلم سینمایی Tomb Raider که سال ۲۰۱۸ به کارگردانی رور اوثاگ اکران شد، توانست عملکرد نسبتا خوبی ارائه دهد و حال باید منتظر باشیم تا ببینیم برادران وارنر چه تصمیمی برای دنباله آن می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید