بازیگر نقش تامی در سریال The Last of Us مشخص شد

تیم بازیگری در حال کامل شدن است

همانطور که می‌دانید شبکه HBO روی سریال The Last of Us کار می‌کند و اکنون بازیگر یکی از مهم‌ترین نقش‌های این سری انتخاب شده است.

گابریل لونا (Gabriel Luna) از سریال Agents Of S.H.I.E.L.D برای بازی در نقش تامی انتخاب شده است. داستان سریال The Last of Us بیست سال پس از فروپاشی تمدن انسانی جریان دارد و در آن جوئل با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) باید الی با بازی بلا رمزی (Bella Ramsey) را در سفرش همراهی کند.

گابریل لونا در این سریال نقش تامی، برادر جوان‌تر جوئل، را برعهده دارد. تامی که در گذشته یک سرباز بوده، حس آرمان‌گرایی خود را از دست نداده و به جهانی بهتر امید دارد. لونا برای بازی در نقش رابی رِیِس (Robbie Reyes) یا همان گوست رایدر از سریال Agents Of S.H.I.E.L.D شناخته شده است. او همچنین سابقه حضور در فیلم Terminator: Dark Fate و سریال‌های Matador و Wicked City را نیز دارد.

سریال The Last of Us

کانتمیر بالاگو (Kantemir Balagov) وظیفه کارگردانی این اقتباس از بازی ناتی داگ را برعهده دارد. کانتمیر بالاگو با فیلم درام Beanpole که روی زندگی دو زن پس از جنگ جهانی دوم در لنینگراد تمرکز دارد، نامزد اسکار شد. کریگ مازن (Craig Mazin)، خالق مینی سریال چرنوبیل، وظیفه نویسندگی فیلم‌نامه سریال The Last of Us را برعهده دارد.

کارگردان و خالق این سری، نیل دراکمن (Neil Druckmann)، نیز در ساخت این سریال نقش دارد. نیل یکی از نویسندگان و تهیه کنندگان اجرایی سریال است. کارولین استراوس و ایوان ولز (رییس بخش توسعه بازی در ناتی داگ) نیز در میان تهیه‌کنندگان سریال حضور دارند.

هنوز تاریخ پخش سریال The Last of Us مشخص نیست ولی انتظار می‌رود در فصل پاییز سال ۲۰۲۲ از شبکه HBO پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید